Ayratown Yaratım Kulübü

Kendi Gücüne İnanların Dünyasını Keşfedin

Binlerce seans, yüzlerce workshop’tan sonra kişisel gelişim yolculuğunda en önemli konulardan bir tanesinin odağımızı korumak olduğunu artık çok iyi biliyoruz.
 
Yaratım Kulübü’nü hazırlarken odağınızı korumanıza yardımcı olmak, sizin gibi düşünen insanlarla bir arada enerjinizi arttırmanızı istedik.
 
Burada sizin gibi düşünen, sizinle aynı yollardan geçmiş, benzer deneyimler yaşamış insanlarla buluşacaksınız. 
 
Her zaman söylediğimiz gibi; Gülümse, odaklan, değiştir. 
 
Siz de kendi gücüne inanların dünyasını keşfedin! 

Yaratım Kulübü

Odağınızı güçlendirin, yaratımlarınızı hızlandırın!
$ 29
99


Yaratım Kulübü üyeliği 30 gün süreyle geçerlidir.
Otomatik olarak YENİLENMEZ.
  • Aykut & Esra ile CANLI Yayınlar
  • ÖZEL Facebook Grubu
  • Video Bültenler
  • Olumlamalar
  • Kundalini Yoga Setleri
  • Üyelere Özel Fırsatlar

Yaratım Kulübü'ne Hemen Kayıt Olun!

Bütün Yaratım Kulübü faydalarından yararlanmak, Facebook grubuna katılmak ve Aykut & Esra’nın CANLI yayınlarını dinlemek için hemen aramıza katılın! 😉

Yaratım Kulübü üyeliği 30 gün süreyle geçerlidir. Otomatik olarak YENİLENMEZ. Detaylar için sayfanın aşağısındaki Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyunuz.Aykut & Esra ile Canlı Yayınlar

Aykut & Esra, Yaratım Kulübüne özel canlı yayınlarda sizlerle buluşuyor.

Periyodik aralıklarla yapılacak CANLI yayınlarda, odağınızı güçlendirecek konulardan, sizden gelen sorulardan, Aykut & Esra’nın farklı bakış açılarından, Stargate meditasyonlarına kadar pek çok konuda konuşacağız.

  • Canlı yayınlar Facebook üzerinden yapılmaktadır. Katılmak ve geçmiş yayınları izleyebilmek için Facebook hesabınız olması gerekmektedir.

Yaratım Kulübü’ne Özel Facebook Grubu

Odağımızı korumanın yaratım sürecinde ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Odağınızı güçlendirmek, enerjinizi yükseltmek için SADECE Yaratım Kulübü katılımcılarına özel bir Facebook grubu oluşturduk. Düzenli yayınlanan video bültenleri takip etmek, canlı yayınlara katılmak ve en önemlisi, yolculuğunuzdaki deneyimlerinizi paylaşmanız için muhteşem bir topluluk sizi bekliyor.

Sizi Destekleyen, Odağınızı Güçlendiren Özel İnsanlar

Sizin gibi düşünen, sizi destekleyen ve size alan tutan harika insanlarla tanışın.

Biliyoruz ki, aynı enerjideki paylaşımlar yaratımları hızlandırıyor ve gücünüzü hissetmenize katkı sağlıyor. Bu yüzden istedik ki, sizin gibi düşünen, sizinle aynı yollardan geçmiş ve kendi yolculuklarında keyifle ilerleyen özel insanları bir araya getirelim. Facebook grubumuzda muhteşem bir deneyime hazır olun!

Her Hafta Üzerinde Çalışabileceğiniz Video Bültenler

Belirli bir konuda düzenli çalışmak, deneyimlerinizi farkına varmak, hayatınızı değiştiriyor.

Yaratım Kulübü’ne katıldığınızda, her hafta sizin için seçtiğimiz Ayratown’daki video bültenleri izleyebilirsiniz. Sadece izlemekle kalmayıp, konuyla ilgili farkındalıklarınızı paylaşıp, benzer süreçleri deneyimleyen insanlarla yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz.

Her An Uygulayabileceğiniz Olumlamalar

Olumlamalar, hayata bakış açınızı değiştiriyor ve odağınızı güçlendiriyor.

Yaratım Kulübü’nde istediğiniz her an dinleyebileceğiniz olumlamalar sizi bekliyor. Sabah uyandığınızda, gün içinde veya yatmadan önce, kısaca ne zaman isterseniz dinleyebileceğiniz, her ay değişen olumlamaları mutlaka deneyimleyin.

Evinizin Konforunda Kundalini Yoga

Hayatınızı adım adım değiştiren, kendi gücünüzü hissettiren muhteşem bir araç: Kundalini Yoga

Esra’nın kendi deneyimlerini paylaştığı Kundalini Yoga setleri, Ayratown’da en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Biz de, Yaratım Kulübü boyunca her ay düzenli olarak Kundalini Yoga deneyimini yaşamanızı istedik. Evinizin konforunda, istediğiniz zaman yapabileceğiniz Kundalini Yoga setleri, Yaratım Kulübü’ne katıldığınızda sizi bekliyor, kaçırmayın.Yaratım Kulübü'ne Hemen Kayıt Olun!

Bütün Yaratım Kulübü faydalarından yararlanmak, Facebook grubuna katılmak ve Aykut & Esra’nın CANLI yayınlarını dinlemek için hemen aramıza katılın! 😉

Yaratım Kulübü üyeliği 30 gün süreyle geçerlidir. Otomatik olarak YENİLENMEZ. Detaylar için sayfanın aşağısındaki Sıkça Sorulan Sorular bölümünü okuyunuz.Sıkça Sorulan Sorular

Ayratown Yaratım Kulübü Üyeliğim otomatik YENİLENİYOR mu?

Hayır. Yaratım Kulubü üyeliği otomatik yenilenmez. Üyeliğiniz 30 gün boyunca geçerlidir ve bu süre boyunca Yaratım Kulübü için tanımlanmış ürünlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Haftalık Video Bültenlerin konuları neler?
Haftalık bültenler Ayratown’da en çok tercih edilen setlerden oluşmaktadır. Her hafta farklı bir konu üzerine odaklanmanın etkili olacağına inanıyoruz. Bolluk bereket, ilişkiler, teknikler başta olmak üzere çeşitli konularda seçilen video bültenleri üyeliğiniz boyunca takip edebilirsiniz.

Canlı yayınları nasıl dinleyebilirim? Eski kayıtlara ulaşabilir miyim?
Canlı yayınlar Facebook grubu üzerinden yapılmaktadır. Canlı yayınları izlemek için Facebook grubuna katılmış olmanız ve aktif Facebook hesabınızın olması gerekmektedir.

Yaratım Kulübü Özel Facebook Grubu’na Nasıl Katılacağım?
Yaratım Kulübüne kayıt yaptırdıktan sonra, size bir email gönderiyoruz ve gerekli yönlendirmeleri anlatıyoruz. Eğer o email size ulaşmazsa, Ayratown profil sayfanızdaki Yaratım Kulübü bölümünden de Facebook grubuna katılabilirsiniz.

Yaratım Kulübü için Facebook hesabım olması zorunlu mu?
Hayır. Yaratım Kulübü içeriklerine Ayratown’daki Yaratım Kulübü sayfasından ulaşabilirsiniz. Ancak Facebook grubu, canlı yayınları izleyebilmek, odağınızı korumak ve sizin gibi düşünen insanlarla bir arada olabilmek için çok keyifli bir platform.

İstediğim zaman üyeliğimi iptal edebilir miyim?
Üyeliğiniz otomatik olarak 30 gün sonunda sonlandırılmaktadır. 30 günden daha erken üyeliğinizi sonlandırmak istemeniz durumunda, herhangi bir ücret iadesi yapılmamaktadır.

Kulüp üyeliği için önceden herhangi bir workshop veya sertifika programına katılmış olmam gerekli mi?
Hayır. Yaratım Kulübü herkese açıktır ve isteyen herkes katılabilir.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: