Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Ayça Kırker - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Ayça Kırker

  
  info@aycakirker.com
 

Istanbul’da doğdum ve büyüdüm. İşletme okuduktan sonra MBA yaparak doktoraya başladım. Profesyonel iş hayatımda farklı sektörlerde yönetici olarak çalışmanın yanısıra kendi işimi de kurdum. 2015 yılında Aykut ve Esra’nın workshoplarına katılmaya başladım ve bu workshopların yardımıyla kazanmanın her koşulda mümkün olduğunu anladım. Hayatla ilgili algımın bu şekilde değişmesi sayesinde iş hayatımda yönettiğim projelerde 30 milyon USD civarı bir değer yarattım.

Bu süreçte ayrıca Aykut ve Esra’nın hocası Amerika’nın ünlü yaşam koçlarından Darel Rutherford ile de tanıştım. 2015 yılında Darel Rutherford’un kişisel gelişim kurslarına katılarak başladığım bu yolculuk, 2017 yılında Darel Rutherford’ un koçlarından biri haline gelmemle  halen devam ediyor. Dünyanın her yerinden katılımcılarla çalışmak benim için muazzam bir deneyim.

Bu yoğun keşif döneminde kişilerin küçük yaşta kendileriyle ilgili aldıkları kararların, tüm hayatlarını farkında olmadan yönettiğini görmek beni çok etkiledi. Bu yüzden kişilerin hikayelerinin yarattığı benlik ve ego durumlarına ışık tutan ve koçluklarımda da bana büyük fayda sağlayan Transaksiyonel Analiz (TA) üzerine doktorama devam etmekteyim.

Ben koçluğu, bilmediğiniz karanlık bir yolda giderken yürüdüğünüz yolun nasıl bir yol olduğunu anlamanız ve gideceğiniz yola karar vermeniz için önünüzü aydınlatıp, görüş mesafesinizi arttıran bir fener olarak düşünüyorum. Tüm bu öğrendiklerim ve deneyimlediklerimle bende sizlere yürüdüğünüz yolda ışık olmak için sabırsızlanıyorum.

Koçluk ve kişisel gelişim ile ilgili aldığım eğitimler:

Ayratown 1400 saatlik Yaşam Koçluğu Sertifika Eğitimi
Darel Rutherford- Personel Development Course(2015-2017)
Darel Rutherford-Being Coach
62 saatlik Aimco Koçluk Eğitimi
144 saatlik PCC Sertifika Eğitimi
Silva Metodu- 12 saatlik Silva Yaşam Sistemi Eğitimi
Silva Metodu- 12 saatlik Silva Sezgi Sistemi Eğitimi

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: