Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Herkese merhaba

Burada bu yazıyı yazmak benim için apayrı bir anlam taşıyor. 2010 Temmuz ayında ETV kitabı ile tanıştım Aykut ve Esra ile.
Kasim ayında ilk koçluğumu aldım ve 6 ay sonra ise ben koçluk vermeye başlamıştım. Ve o günden bugüne Aykut ve Esra’nın koçu olmak isteğim artarak devam etti. Çooook istedim, heyecanlandım, talep ettim hatta ısrar ettim ve olmamasına ok olarak kendi yolculuğuma başlamıştım Ve bugün burada yazmak bu yüzden benim için ayrıca bir değerli ve anlamlı!

Çok şükrediyorum ki;, bir hayalim daha gerçekleşti.

2000 yılında başlayan ve 14 sene süren Bankacılık hayatımı sonlandırırak, hayallerimin peşine düştüm. Beni heyecanlandıran, sevdiğim işi yapmaya başladım. Bu süreçte yüzlerce seans , onlarca online seminer verdim. Zaten hali hazırda Koçluk yaparken katıldım Sertifka programına.
Egom,’’ katılma ne işin var’’ dedi mi? Dedi
‘’Yetersizliğini herkes görecek delimisin’’ dedi mi? Dedi
‘’Sen zaten Koçsun, diğerleri daha yeni başlıyor’’,dedi mi? Dedi.
‘’Sen her şeyi biliyosun, DAHA ÖĞRENECEK BİR ŞEYİN YOK ‘’dedi mi? DEDİ !!!!
Ama bu son cümle beni uyandırdı. Darelın Esra’ya söylediği bir sözü hatırladım. Her şeyi biliyorum dediğin gün çürümeye başladığın gündür. Her şeyi bilmek başka bir şey öğrenememek demekti. Ve benim en sevdiğim özelliklerimden biriside Meraktı. Merakla öğrenme süreci.

Elbette egomu ikna ettim ve öğreneceklerime, deneyimlerime ve dahasına olan merakımla Sertifika programına katıldım.
İyi ki….iyi ki… iyi ki katılmışım.

Yolculuğa başlarken ilk modülü kredi çekerek satın aldım. Ve programın sonu ile ilgili hiç bir fikrim yoktu. Yolun sonunda birde Hawaii vardı.
Ve evet hepsini tamalaycak parayı ve dahasını hayatıma çektim. Bu çekimim çook güzeldi ama benim için asıl anlamlı olan başka bir dolu deneyim kazandım.

Bu yolculukta en çok kendim olmanın farkındalığını, kendimi olduğu gibi kabul etmenin konforunu keşfettim
Hayatıma davet edeceğim yeniliklerin, hediyelerin varlığı için sıkıntı yaşamama gerek kalmadığını, her şey harikaykende yaratım yapabileceğimi fark ettim
Bereketin gerçekten bir var oluş seçimi olduğunu hem fark ettim hem de deneyimledim.
Yetersizlik inancımın bir ilizyon olduğunu bilmeme rağmen, bu yolculukta diyebilirm ki, tam anlamıyla bu bakış açımla barıştım.
Böyle harika bir grubun sinerjisinin insanın hayatına nasıl dokunduğunu deneyimledim.
En sıkıntılı anlarımda bile, bir başkasının yaratımlarının nasıl bana ilham olabildiğine uyandım.
Evrende tesadüf yoktur ve otomatik atandığımız güç gruplarımızla konuştuğumuz her bir konunun nasıl benim hayrıma olduğunu keşfettim.
En en en en önemliside bu yolculuğun sonunda geldi. Muhteşem bir hayatım olduğunu, zaten tam ve bütün olduğumu, olmama gereken yerde olmama gereken halimle var olduğumu ve bunu her gün deneyimlemekten başka bir işim olmadığına aydım!
Ve halen muhteşem hayatımın tadını çıkarıyorum. Her şey için ama her şey için TEŞEKKÜRLER.

Bu yazıyı iki nedenden okuyabilirsin. Belki yeni açılan Sertifika programı için araştırma yapıyosun. Ki, bu noktada ne olursa olsun mutlaka KATIL! Kendine verebileceğin en güzel hediye, hayatında deneyimleyeceğin en muazzam 15 ay karşında duruyor. EVET de!
Ya da Koçluk almak istiyorsun ama nereden başlayacağını bilmiyorsun?
O zamanda , videolarımı izle, web sitemi ziyaret et ve en son içsel rehberliğine sor.
O doğru cevabı biliyor..
Cevabın EVET ise ben burdayım.

Hayat sahip oldukların değil, hissettiklerindir.
Belki de ihtiyacın ufak bir dokunuş
Görüşmek, tanışmak dileğimle
ALOHA

Ayşegül

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: