Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Betül Ergin - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Betül Cevgin

Değişimim ve yolculuğum bundan 6 yıl önce kanser olduğumu öğrendiğimde başladı. İyileşeceğimden emin olduğum bir gün kendime bir soru sordum.

-İyileşeceğim tamam ama ben aynı ben olduktan sonra yine hasta olurum. İyileştikten sonra neyi farklı yapacağım?

İşte bu sorundan sonra “Evrenden Torpilim Var” kitabı TESADÜFEN 🙂 karşıma çıktı ve evet bir daha hiçbirşey benim için aynı olmadı.

Mayıs 2013 yılında (daha o zamanlar Aykut & Esra Türkiye’de) “Evrenden Torpilli Olmak” workshopuna katıldım. O haftasonu da kişisel koçluk almaya karar verdim.Aykut mu Esra mı seçemediğim için o işi de evrene bıraktım, koçluk için sıraya yazıldım.

Ağustos 2013 yılında Aykut ile seanslara başladık. Bundan 15 ay önce “Yaşam Koçluğu” eğitimine kadar çalıştık.

6 yılda sende neler değişti diye sormak isterseniz, iyileştim sadece bedenim değil ruhum da. Mutluluğun bir seçim olduğunu defalarca deneyimledim. Tüm yaratımlarımın yani hayatımın sorumluluğunu kabul ettim. Duygularımı bastırmak yerine izin vermenin harika bir şey olduğunu keşfettim. Gerçek anlamda verici olmayı öğrendim ve derin dinlemenin önemini. Kurumsal hayattan ayrılıp kendi işimi kurdum. Kendimi tanıdım ve her geçen gün daha tanıyorum. Bu 6 yıl boyunca muhteşem hocamalarım Esra ve Aykut ile yolculuk yaptım. Şimdi kendini keşfetme yolculuğuna çıkmak isteyen, genişlemek isteyen, yeni hedefleri olan kişiler ile ben de yolculuğa çıkıyorum ve bundan müthiş keyif alıyorum.

Sevgiler
Betül

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: