Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Betül Coşan - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Betül Coşan

  
  btlcosan@gmail.com
 

Hayatınız değişmek üzere.. Bir daha hiç bir şey aynı olmayacak …Ne kadar doğru cümleler J Hocam Aykut’un kitabını okuyup, bu sayede Esra ile tanışıp kendilerini takip etmeye başladıktan sonra hayatımda hiç bir şey aynı olmadı. Önceden beni tanıyanlar ilk başta yooo aynı Betül diyorlar ama biraz zaman geçince “Betül, senin yanında vakit geçirip kısacık konuşunca bile kendimi daha iyi hissetmeye başlıyorum” ya da “Betül o kadar tatlı konuşuyor,  o kadar güzel şeyler söylüyorsun ki kendimi rahatlamış, hafiflemiş hissetmeye başlıyorum” demeye başlıyorlar ve ben artık ben buna hiç şaşırmıyorum, tam tersine kocamaaaan bir gülümseme yüzüme yerleşiyor. Bu cümleleri duyunca çok mutlu oluyorum çünkü birilerinin hayatına dokunmuş olmak, az da olsa kendileri ve etraflarında olanlara farklı bir açıdan bakmaya başlamalarına ilham olmak o kadaaaarr muhteşem hissettiriyor ki iyi ki değişme kararı almışım, iyi ki korka korka da olsa o adımları atmışım ve bugünkü halime dönüşmüşüm diyorum. Bazen kahkahalar, bazen göz yaşları ve bolca da AAA-HAAA!!! anlarıyla geçirdiğim ve hala daha devam ettiğim muhteşem bir yolculuktayım. Benim gibi gelişmek, farkındalığını arttırmak, yaşamdan ve getirdiklerinden keyif almak isteyenleri bekliyorum  🙂

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: