Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

1982 yılında dünyaya gözünü açmış, sınırsızlığını deneyimlemeye gelmiş, hem ruhunu, hem egosunu çoooook seven biriyim.

Çok küçük yaşlara dayanan bilinçaltı, insanların davranışları, hissettikleri ile ilgili merakım hayatım boyunca sürdü. Sayısını hatırlamadığım kadar kitap okudum, video izledim bu konularla ilgili. Hayatımda istediklerimi kolayca yaratıyordum, çok güzel ve keyifli bir hayatım vardı. Bununla birlikte, garip bir şekilde (şimdilerde nedenini çok iyi bildiğim) iç sıkıntısı ve ani öfke patlamaları oluyordu. Kendimi hem sınırsız, hem de kapana sıkışmış gibi hissediyordum.

Kendimi dahasına açmaya gerçek anlamda niyet koyduğum anda, canım hocalarım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut “Yaşam Koçluğu Sertifika Programını” açtılar. Bu eğitime katılmak, hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biriydi. Kendimi keşfetmek, aldığım kararları bulmak, egomla muhteşem bir ilişki kurmak, duygularımı gerçek anlamda yaşamaya izin vermek, kendimi olduğum gibi sevmek ve kabul etmek, her türlü berekete izin vermek, yaşadığım her anın tadını çıkarmak, bilinçli yaratımı sürekli deneyimlemek paha biçilemez değerler. Bonusu da, dışsal yaratımlar oldu tabi ki. Mekan, zaman, para bereketi ve özgürlüğü kendiliğinden geldi. Hortumun üzerine basmayı kestiğimiz anda su güldür güldür akıyor ve her seferinde bunu deneyimlemek muhteşem bir duygu.

Yanındaki kendimi çok sevdiğim, birlikte dahasına açıldığımız, yaşadığımız her anın keyfini çıkardığımız, aynı zamanda 2017 yılı itibariyle iş ortağım olan muhteşem bir adamla birlikteyim. Dolu dolu geçen 12 yılımıza, kendi şirketimizi kurmayı da ekledik. Kurumsal hayatta geçen 12 yıldan sonra, (geçiş döneminde bol bol ego konuşması yapmış olabilirim), kendi işimi yapmak öylesine keyifli ki. Ve saf sevgiyi hissettiğim 9 yaşında bir oğlum var, ben özgürleştikçe onun da özgürleştiğine şahit olduğum.

Hayat bir yolculuk ve yolculuğumda kendimi keşfettikçe, dahasına açılmak o kadar kolay olmaya başladı ki, hayatın her gününü tatil tadında yaşamak öyle keyifli ki… ‘Yolculuğunda Kendini Keşfet-Sınırsızlığını Deneyimle’ sloganım haline geldi. Yolcuğunu keyifle yapmak isteyen, kendini keşfetmenin, dahasına açılmanın tadını çıkarmaya istekli kişilerle çalışmak da en büyük keyiflerimden. Sen de hayatını nasıl yarattığını farketmeye, kendine izin vermediğin yerleri keşfetmeye ve değiştirmeye, kendini olduğun gibi kabul etmeye, sınırsızlığını deneyimlemeye hazır ve istekliysen ben yolculuğuna eşlik etmeye hazırım.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: