Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Canan Candan - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Canan Candan

Merhaba,

Bir gün, kendime, bir hediye vermek istedim. ‘Sertifika programına kayıt olma fikri’ beni heyecanlandırdığı için, bunu bir ödül olarak kendime sunarak içsel yolculuğumu başlatmış oldum. Aslında bendeki merak duygusu, Aykut Oğut’un, sanki konuşuyormuşçasına yazdığı o güzel kitabı ‘Evrenden Torpilim Var’ı, yıllar önce okumakla zaten başlamıştı. Takip eden süreçte okumaktan yine büyük keyif aldığım bir başka kitabın da, sevgili Aykut ve Esra’nın hocası Darel’a ait olduğunu gördüğümde, sanki önceden bildiğim ama bir şekilde unuttuğum bazı bilgileri bana hatırlatan bu kişilere karşı, içsel, büyük bir şükran duydum. Her iki kitaptaki anlatımlarda, kavramlar (başta Ego olmak üzere…), yaklaşımlar, kendi kendimize kurduğumuz oyunlar, algımız, inanç sistemleri, beklentilerimiz, yanılsamalar, çözümlemeler vb gibi pek çok nokta bana o kadar tanıdık geldi ki… Amacımın, kendimi daha iyi tanımak ve hem kendime hem de öğrencilerime daha iyi alan tutabilmek olduğu bu süreçte, Aykut ve Esra’nın birbirinden muhteşem yaklaşımlarıyla, muazzam farkındalıklar yaşayarak yoğruldum. Hayatımda kendime verdiğim en güzel, en değerli hediye oldu diyebilirim. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak : )

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: