Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Merhaba,

Yıl 2002 ve ben kişisel gelişim hayatıma ilk adımımı attım. Meditasyon ve enerji çalışmalarıyla başladı yolculuğum yoga ve koçlukla taçlandı. Herhangi bir sağlık sorunum ya da majör bir problemim yoktu. Kendime ve Evrene dair sorularım çoktu!!

Süreç içinde de katıldığım terapiler, kamplar, eğitimler sayesinde anladım ki, bu bir gelişim değil; dönüşerek genişleme yolculuğu. Öfkemi sevgiye, korkumu cesarete, krizleri fırsata dönüştürme hikayesi. Dönüştükçe kendi enerjimi, kabımı genişlettim ve çime çok daha fazla bolluğu, bereketi, sevgiyi, aşkı, parayı, huzuru alıp deneyimlediğimi gördüm.

Yaşam koçluğunu da zihnimin sınırlarını keşfetmek için yararlanabileceğim ve son derece etkili bir teknik olarak tanıdım. Esra ve Aykutla önce kitapları, sonra workshopları ile tanışmak ve son olarak onların yaşam koçluğu eğitiminde sertifikamı almak benim için muhteşem bir yolculuktu.

Kendi markam olan Happy Days şirketimde yaşam koçluğu ve yoga eğitmenliği yapıyorum. Bireysel seanslar, online workshoplar ve kurumsal eğitimlerle genişlemeye devam ediyorum. Her dokunduğum kalbin de genişleyebildiğini görmek benim işime duyduğum aşkı hep canlı tutuyor. Muhteşem varlıklarız, bizi sınırlayan inançlarımızı bulup keşfettiğimizde yaratıcılığımızı ortaya çıkarıyoruz.

Seansçılarımdan bazılarının yaratımları ilham olsun sizede: Cerrahlık kariyerini psikiyatri alanına taşıyan, kurumsal hayatını noktalayıp içsel arzusunu takip ederek yoga eğitmenliğini seçen ve aktif olarak yapan, gelirini katlayan, istediği ilişkileri, evini arabasını yaratanlara şahit oldum. Şükürler olsun onların yaratımıyla bende genişlemeye devam ettim.

Ben yapıysam, onlar yaptıysa bu yazıyı okuyan sende yapabilirsin. Bunu yürekten istemen ilk adım. Devamında da içsel olarak çekildiğin bir rehberle çalışabilir ve enerji kabını genişletebilirsin!! Bu rehber ben olursam onur duyarım.

Enerjini genişlet ki Dünya ve Evrende senin aracılığınla genişlesin, genişle ki Evrenin bolluğu bereketi sana akabilsin, genişle ki hayatın muhteşemliğini deneyimle.

Kalbinin izinde, zihninin ışığıyla yürümek, işte benim öğrendiğim yaratma şeklim bu, seanslarımda tam olarak verdiğim şey bu. Bir gün görüşmek üzere, yürekten sevgilerimle… dD.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: