Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Deniz Şendur - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Deniz Şendur

Merhabalar,

Küçüklüğümden beri bir çok şeyi kafamda sorgular dururdum. Araştırmalar yaptığımda aldığım cevaplar beni tatmin etmiyorsa ya da içime sinmediyse deşmeye devam ederdim. Bu süreçte  karşıma çıkan psikoloji ve kişisel gelişim kitaplarını okudum ama pratikte bir şeyler tam yerine oturmuyordu, ta ki  2011 yılında sevgili hocam Aykut Oğut’un kitabını okuyana kadar, ‘Evrenden torpilim var’a bayıldım. Ayra’yı takip etmeye başladım. Hayatımda küçük dokunuşlarla tatlı yaratımlar yapmaya başladım, bu çok keyifli bir oyundu. 2015 yılında yaratım workshop’una katıldım ve 48 hafta projesini eş zamanlı takip ettim. İlk el attığım alan işim oldu global bir bankanın şube müdürü olarak çalışırken çalışma koşulları bana uymadığı için bunu yok edip hayalimdeki işi yarattım ve şu an evime yürüme mesafesinde olan tüm hayallerimi barındıran kurumsal bir şirkette yönetici pozisyonunda çalışıyorum. Sonrasında  evliliğim, sertifika programı derken hayatımı hallaç pamuğu gibi havaya fırlatıp yeni bir hayat yeni bir ben, çok keyifli bir düzen ve kazandığım arkadaşlarımdan muhteşem bir aile yarattım.Özellikle sertifika programı devam ederken yeni keşiflerle potansiyelimin farkına vardım ve hobi olarak yaptığım dalışı hayalimdeki gibi araştırma alanına ve hayvanlara destek programına çevirebilme gücümü buldum. Şimdi benim için dünyanın en muhteşem yaşam koçları olan Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’tan öğrendiğim, üzerimde deneyimlediğim ve kendi keşfettiğim yöntemlerle hayatını değiştirmek, daha keyifli hale getirmek isteyen sizlere alan tutuyorum. Bu çok keyifli bir oyun, oynamaya & keşfetmeye & deneyimlemeye var mısınız ? Ben bekliyorum J)))

Kocaman Sevgiler

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals:

  • 50% OFF TVs
  • 40% OFF Stereos
  • 30% OFF Smartphones