Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Hayal ettiğin her şey mümkün!!!

İstediğin hayatı yaratmak için sadece kalbinin sesini dinlemen yeterli!

Kendini, coşkunu, sevginin gücünü hatırlamaya var mısın?

Kişisel gelişim ve canım hocalarım Aykut & Esra bana o kadar güzel rehber oldular ki, hayatımda istemediğim birçok şeyi dönüştürdüm.

İstemediğim evliliğimi bozdum, bekar anne olarak hayata yelken açtım.

İstemediğim bankacılık işimi bıraktım, hayal ettiğim kurumsal şirkette çalıştım, sonra hayallerimin peşinden gitmek için sevgiyle ve dostça onlardan ayrıldım.

Tatlı kedim canım kızım Minnoş’um hayatıma girdi.

Muhteşem dostluklar kazandım, ömür boyu destek ve yüksek frekans garantili keyifli anlar yaşadığım, bir araya gelince hiç ayrılmak istemediğim, onlarla beraber odağımdaki her şeyi muhteşem kolaylıkla yarattığım dostlar…

Hali hazırda hayatımda olan harika dostlarımla bağlarım daha da güçlendi. Sevgi ve keyif alanından birbirimizi deneyimleyemeye başladık.

Kendi üzerimde çalışma pratiği kazandım, adanmışlıkla hareket etmeyi öğrendim, kendimi daha çok sevmeye başladım, kısaca büyüdüm.

Bu kadar güzel şeylerin mümkün olduğunu deneyimleyince kimsenin kendini sınırlamasını istemiyor insan, içindeki ışığı takip et diğer haykırası geliyor kalbimin.

Sende gerçek potansiyeline, hayallerine ulaşmak için çıktığın yolda biraz destek iyi olurdu diyorsan, birebir seanslar için benimle iletişime geçebilirsin.

Muhteşem yolculuğuna alan tutmak için heyecanla bekliyorum…

Kocaman sarıldım

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: