Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Didem Ermeydan - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Didem Ermeydan

  
  dmbalkan@yahoo.co.uk
 

Evlenip çocuk sahibi olduktan kısa bir süre sonra başlayan “kaygılı olma halime” çözüm ararken, 2010 yılında sevgili Aykut Oğut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabıyla tanıştım.Ardından Aykut ile bireysel seanslar yapmaya başladık ve seanslardan sonra gelen muhteşem workshoplar ,olmasını heyecanla beklediğim 15 ay süren sertifika programı…

Bu geçen yedi yılın sonunda kazandığım farkındalıklar,kendi içsel yolculuğumda,bana harika bir bakış açısı ve yeni bir ” ben “ kazandırdı.Artık hayatımın kahramanı olduğumu biliyorum;her günüme yepyeni renklerle,seslerle ve coşkuyla başlıyorum.Yaşamımın ne kadar değerli ve keyifli olduğunun farkındayım.Mutlu ve huzurlu olmak için artık şartlarım yok…
Şimdi sırada aldığım bu eşsiz eğitimi,deneyimleri,farkındalıkları yansıtma ve yaşatma zamanı.Amacım senin serüvenini keyifli bir yolculuğa dönüştürmene alan tutmak ve ne kadar güçlü olduğunu sana tekrar hatırlatmak.
Kendi hayatının kahramanı olmaya,seni daha ileri taşıyacak yeni versiyonunla tanışmaya,yaşam enerjini yükseltmeye HAZIR MISIN?

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: