Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

14 Haziran 1971 yılında doğdum. Berlin’de büyüdüm. Liseyi bitirip üniversite okumak için Türkiye’ye döndüğümde, Türk eğitim sistemiyle yaşadığım uyum problemi beni farklı arayışlara itti. Uzun bir süre kişisel gelişim alanında sayısız eğitim metotları ve kitaplarla, heyecan dolu bir yolculuğun sonunda, en iyi yüksek eğitimimi bu sertifika programıyla yaptım. Canım hocalarım Aykut ve Esra’nın rehberliğinde bir dönüşüm yaşadım. Daha önce öğrendiklerimi geliştirerek, onlarla birlikte bilgiden de öteye geçip kendim deneyimledim. Sonrasında uygulamaktan aşırı keyif aldığım koçluk mesleğine adım attım.
İçe dönük yolculuğumda bana destek olan sevgili eşim ve iki çocuğum, hayatımın en büyük hazineleri. Birlikte yönettiğimiz şirketimizin yanı sıra, koçluk mesleğini de profesyonelce uygulamaya başladım. Bundan sonra Aykut ve Esra’dan öğrendiğim muazzam bilgi ve deneyimleri, kendi birikimlerimle workshoplarımda paylaşacağım.

Buluşmak dileğiyle sevgiler.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: