Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Evrim Korkmaz - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Evrim Korkmaz

Merhabalar,
2009 yılında ‘’Evrenden Torpilim Var’’ kitabı ile birlikte Aykut ve Esra hayatıma girdi. Onların hayatıma girişiyle ise hayatım muhteşem bir alana doğru yol almaya başladı.

Önceleri; 30’lu yaşlarımda olmama rağmen hala ailemle psikolojik göbek bağını kesememiş, hayatımın otoritesi olamamış, aylık gelirimi bir türlü artıramamış ve sürekli hastalık yaratıp duran biriydim. Aaaa bi de ilişkiler konusu vardı ki çekilse 3 sezon dizi malzemesi çıkardı bu konudan. Ve tüm bunlar tabiiki onun, bunun, şunun ve hatta koşulların suçuydu…Yani tam bir kurbandım!

Hepimiz rengarenk doğarız fakat yıllar içinde karşılaştığımız kişi veya durumlara renklerimizi kaptırırız.

Bu dönüşüm süreci içinde; kişilere, durumlara ödünc verdiğim renklerimi gidip tek tek onlardan geri aldım, beni ben yapan renklerimi…Kendimle, içimdeki o küçük kızla tanıştım. Bütün duygularıma izin verdim ve öncelikle ben kendimi olduğum gibi tüm renklerimle kabul ettim. Gücümde durmak, hayatımın otoritesi olmak, istemek ve en önemlisi “istediğine ait olmak” ne demek öğrendim. Hayatımı idare eden, tozlu dosyalar uzmanı “ARŞİVCİ” kimliğimi bir yana bırakıp, geçmiş yerine AN’da yatıya kalmayı öğrendim. Yaratımın ne kadar kolay ve muhteşem bir oyun olduğunu defalarca deneyimledim ve bu deneyim hala büyük bir coşkuyla devam ediyor.

Yolculuk bitti mi? Tabiiki hayır. Asıl şimdi başlıyor. Daha önce benim de geçtiğim ve her anından büyük keyif aldığım bu güzel, renkli dönüşüm yolculuğunu birlikte yürümek isterseniz keyifle eşlik ederim.

Sevgiler…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: