Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Figen Pakyürek - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Figen Pakyürek

Hepinize merhabalar:))

Ben değerli yaşam koçlarım Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut`la 2015 senesinde tanıştım.O güne kadar
yaşam koçu nedir, ne yapar bilmeyen ben için, hayranlıkla içinden geçtiğim bir süreç başladı ve hala daha devam ediyor.2015 yılına kadar olan süreçte, hayatta yapmak istediklerime baktığımda da bir çoğunun
İSTEK olarak bir kenarda beklemede olduklarını farkettim.Bunu düşünmek beni çok mutsuz ediyordu
ve gün geçtikçe kendime olan güvenimi ve inancımı sarsıyordu.O kadar istememe rağmen, adım atma fikri korkutuyordu.Hayallerim sanki bana çoook uzaktılar.Sürekli hem çevremden duyduğum hemde kendi kendime şunu yapmalıyım, bu böyle olmalı şu şöyledir gibi MELİ`yim MALI`yım lara fazlaca kendimi kaptırıp robotlaşmaya hatta hayal bile kurmamaya(sanki yasak koyan varmış gibi)önüme ne konursa onu yemeye razı olmaya doğru başarıyla ilerliyordum ki…..bir yerde YETER ARTIK dediğimi hatırlıyorum:)

Bugün sene 2018 ve ben İYİ Kİ`lerimle dolu bir yaşam sürüyorum.Ve artık seçim yapmaktan korkmuyorum.
Güven doluyum, yetişkinim,ne yapıyorsam önce kendi istediğim için yapıyorum yada yapmıyorum.
Kısacası kendimi kendi yarattığım hapishanemden azat ettim:)

Sizde içinizde bir yerlerde kendinizi hapsettiğiniz hissindeyseniz, bilin ki bunu kendinize yapan sizsiniz ve isterseniz çözebilecek kişide sizsiniz….
Sadece bir SEÇİM yapın. „İstiyorum ama olmuyor“ yerine seçmiş olmanın verdiği hafifliğin tadına bakın.
Tıpkı yemelere doyamadığınız en sevdiğiniz yemek gibi bir kere tadına vardınız mı, vazgeçilmeziniz
oluveriyor.:)

Sevgilerimle.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: