Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Herkese merhaba!

Öncelikle, eğer ayrıca kariyer geçmişimi merak ediyorsanız lütfen Linkedin profilime bakarak merakınızı giderin; zira kariyerim boyunca sahip olduğum diğer sıfatların konumuzla hiçbir ilgisi yok.

Daha iyi, daha tatminkâr, daha mutlu bir hayat arayışına başladığımda yıl 2011’di… Koçluk mesleğiyle, “bir koça başvuran kişi” olarak tanıştım… İşte o ilk koçum ise çoğunuzun tanıdığı biri: Sevgili Aykut Oğut!

İlerleyen dönemlerde koçluğu anlamak ve öğrenmek için girdiğim arayış sonucunda akredite bir programın dört modüllük koçluk eğitimini tamamladım. Bu eğitimin içimdeki koçluk ateşini beslemesini olumlu bir sonuç olarak bir kenara koysam da bu eğitimin ardından kendimi tam ve eksiksiz bir koç gibi hissetmedim, hissedemedim. Çünkü vizyonladığım bütünsel koçluk çemberinin çok önemli parçaları hâlâ eksikti. İşte bu noktada ‘bilinçaltı’na dair merakım, beni bir başka tecrübeye taşıdı: Bilinçaltıyla iletişim kurabilme tecrübesi. Bu konuda da aldığım eğitimlerle bilinçaltının davranış ve karar alma mekanizmalarına etkisi hakkındaki sorularıma yanıt bulmayı ve pek çok konuda bilinçaltı düzeyinde çalışabilmenin anahtarlarını edinmeyi başardım. Bilinçaltına erişmenin ve inanç sistemlerini hızla değiştirmenin kısayollarını da NLP eğitimleriyle bizzat kendi üzerimde tecrübe ettim. Fakat yine bir şey eksikti. İşte bu eksik, beni tekrar o meşhur ilk koçuma götürdü: Aykut’a ve tabi ki Esra’ya…

Ayratown çatısı altığında birlikte çalışan Aykut ve Esra’nın düzenlediği bir workshop’a devam ederken, hayalimi hayata geçirmek üzere olduklarını öğrendiğimde “işte bu” dedim: Gerçek, kapsamlı, emek isteyen ve çok keyifli bir koçluk eğitimi programı.

Tam 15 ay süren bu uzun, keyifli, kimi zaman acıyla, kimi zaman neşeyle geçirdiğimiz ve koçluğun tüm inceliklerini öğrendiğimiz bu programı 27 Şubat 2018 itibariyle başarıyla tamamlandığımı ve Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut tarafından önerilen bir koç olma gururunu tattığımı da belirtmeden geçemeyeceğim. Zaten siz de bu nedenle bu satırları okuyabiliyorsunuz…

Özetle; ben Fikret Şahin. Bilinen tabirle bir ‘yaşam koçu’yum. Fakat ben kendimi “yaratım koçu” olarak adlandırmayı seçiyorum. Sizin için buradayım. Her yeni gününe gülümseyerek uyanacağınız bir hayata giden yolda yanınızda olmak ve size destek olmak için…

Ve iddia ediyorum ki, bu kesinlikle mümkün!

Tüm güzellikler, her zaman sizinle birlikte. Siz izin verin yeter…

Sevgilerimle;
Fikret Şahin

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: