Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Funda Yüksel - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Funda Yüksel

2013 yılında, uzun süredir kitaplığın rafında duran bir kitabı okumaya başladım. Bir günde bitirdiğim kitabı, kısa bir süre sonra tekrar ve tekrar okudum; notlar aldım, işaretler koydum. Çok sevgili Hocam Aykut Oğut’ un “Evrenden Torpilim Var” isimli kitabıydı okuduğum;)) . Kitabın hayatıma girmesiyle hedeflerimi, hayatımı, ilişkilerimi, kariyerimi, aklıma gelen herşeyi baştan sona gözden geçirmeye başladım. Sonra mı? Sonra, her günü için “iyiki” dediğim muazzam değişimim başladı.

Dahası da olduğunu hissediyordum ve istiyordum. Bir kişiye bile ilham olabilsem keşke…, diye arzularken 2016 yılında çok değerli hocalarım Esra Banguoğlu Oğut ve Aykut Oğut’ un ilk kez açtıkları “Yaşam Koçluğu Sertifika Programı”na katıldım.

15 ay süren muhteşem bir yolculuk geçirdim. Hatalarımı kutlamayı, kendimi sevmeyi, korkumun içinden geçmeyi öğrendim, ve kazanan kişi olmayı seçtim. Hepsinin ötesinde kendi hayatımın kahramanı oldum.

Bunların dışında, iki harika oğul annesiyim. Her gününü heyecanla geçirdiğim bir evliliğim var. Yaklaşık 18 yıllık kurumsal hayattan sonra birebir seanslar ile kendi yolculuğuna çıkmış kişilerle buluşuyorum; deneyimlerimi paylaşıyorum.

Siz de kendi yolculuğunuza çıkmaya, hayatınızın kahramanı olmaya hazırsanız, hadi başlayalım…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: