Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

5 Şubat 1972 de Manisa’da doğmuşum. Hep duygusal , düşünceli, hassas bir çocuk oldum. Bu durum benim şair, yazar, okur yönümü bir nevi beslemişti. Kendi kendime sürekli  ufak tefek bir şeyler yazdım. Okuduğum okullarda şiir yarışması ya da şiir okuma dendiğinde ilk akla gelen isimlerdendim. On dört yaşımda yatılı okula doğru yola çıktığımda nereye ne yapmaya gittiğimin bile farkında değildim. Uçsuz bucaksız bir hasretlik vardı evime. Ve devam eden dört yıl, benim gibi özgürlüğüne acayip düşkün biri için çok zor geçti.  On sekiz yaşımda artık Ebe-Hemşire’ydim. Sonrasında Halkla ilişkiler ve İşletme Lisans okudum. İlerleyen yıllarda harika bir adamla tanışıp evlendim ve iki oğlum oldu.

Kalbimi hiç çarptırmayan, aksine  defalarca “ Ne işim var benim burda? “ diyerek içimin yandığı bir iş de çalışıyordum. Maddi manevi bin türlü sorunum vardı. İnsan ilişkileri, kendimle olan ilişkim vs. gibi kafamda yanıt aradığım sorular beni rahat bırakmıyordu. Yıllarca kendi çıkmaz sokaklarımda dolandıktan sonra, neyi neden yaptığımı, neden hep tekrar tekrar benzer durumları yaşayıp başa döndüğümü merak etmek beni doğal olarak kişisel gelişim dünyasıyla tanıştırdı. Yüzlerce kitap okudum, harika insanlarla tanıştım, eğitimler aldım. Her biri bana bir basamak oldu ve bir şeyler kattı. Sonunda 2009’dan beri zamk gibi yapışıp bırakmadığım, uzaktan kitapları, videolarıyla AYRA’dan takip ettiğim Aykut ve Esra, senelerce hayalini kurduğum Yaşam Koçluğu eğitimini ilan ettiler. On beş aylık, tarifi imkansız hislerle tamamladığım bu muazzam eğitim sonucunda  sertifikamı aldım. İşte şimdi olmak istediğim yerdeyim. Şimdi kalbimin attığını duyuyorum. “ Benim yerim burası “ diyen bir mutlu çığlık yankılanıyor içimde. Siz sorularınızın cevaplarını aldığınızda, neyi neden yaptığınızı şaşkınlıkla öğrendiğinizde ve “ Bu muymuş? Bu kadar basit miymiş? Bu hapishaneyi ben mi yaratıp kendimi hapset mişim? “ anlayışı içinize bir güneş gibi doğduğunda heyecanla bunu herkese anlatmak istiyorsunuz. İsteyen, merak eden, çözüm arayan herkese bunu anlatmak, yardım etmek istiyorsunuz. Bunun adı da Yaşam Koçluğu. Artık yirmi sekiz yıldır sürdürdüğüm meslek hayatım bitiyor ve benim için tutkuyla beklediğim yepyeni bir  dönem başlıyor.Görüşmek üzere 😉

 

Instagram: @haticealpat

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: