Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Hatice Aydoğdu Özer - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Hatice Aydoğdu Özer

  
  haticeayd@hotmail.com
 

1977 yılında 7 çocuklu kalabalık bir ailenin en küçük bireyi olarak dünyaya geldim. Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladıktan sonra, Bilgi Üniversitesinde MBA yaptım. Üniversiteden sonra aile şirketimizde işe başladım. 10 yıl farklı pozisyonlarda görev aldım ve şirketin kurumsallaşması sürecinde aktif rol aldım.

2009 yılı itibariyle başlayan değişim ve kendimi keşif yolculuğu sürecinde aldığım destekle beraber farkındalığım artıp, keyif, mutluluk dolu anlarım çoğaldıkça hayatım da değişmeye başladı. Aynı dönemde Aykut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabı benim için bir dönüm noktası oldu diyebilirim. Bundan sonraki süreçte kendimi kişisel gelişim kitapları ve eğitimlerinin içinde buldum.

İlk değişimi 2010 yılında grup şirketlerimizden birine genel müdür atanarak yaşadım. Hem kariyer, hem bereket, hem de istediğim iş deneyimi konusunda büyük bir adımdı benim için. Ve aynı yıl eşimle tanıştım. Çok uzun yıllar ilişki deneyimine bile kendimi kapatmışken; tam da hayal ettiğim gibi bir ilişkinin içinde buldum kendimi. 2018 Ocak itibariyle ailemize katılan 2. bebeğimle beraber; daha önceleri hayalini kurduğum vizyon panomu yaşıyorum. Ve tüm bu değişimler tamamen bu yolculuk sırasında kendime müsaade ettiğim noktada ve hayata bakış açımı değiştirdiğimde başladı.

2016 yılı itibariyle Esra ve Aykut Oğut’un sertifika programıyla beraber içsel yolculuğum ve değişimim muazzam bir yol aldı. Kendimi dinlemeyi, duymayı ve sevmeyi öğrendim.

Yolculuğumda bana yol arkadaşı olan hocalarım gibi; bende bu yolculuğa benimle gelmek isteyeceklere ışık tutmak; potansiyelini ve içindeki sonsuz gücü birlikte keşfetmek için bu yoldayım.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: