Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Merhaba, ben Uzman Psikolog Melis Özmen.
2009 yılında, Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldum. Ardından Maltepe Üniversitesi’nde Gelişim Psikolojisi yüksek lisans programını tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Surp Pırgıç Ermeni Hastanesi’nde, klinik psikoloji stajımı tamamladıktan sonra, çeşitli psikoterapi merkezlerinde bireysel seanslarımı sürdürdüm. 2012-2017 yılları arasında birkaç farklı anaokulunda; okul müdürü, psikolog ve eğitim danışmanı olarak çalıştım. 2011 yılında Marmara Üniversitesi’nde ‘Davranış Psikolojisi’ dersi verdim. 2010-2013 yılları arasında, birçok farklı kulüp ve milli takım kadrolarında psikolog olarak görev aldım. Tüm bu süreçte; bilişsel davranışçı terapi, duygu odaklı terapi, psikanalitik psikopatoloji, oyun terapisi, sanat terapisi gibi şuan sayısını hatırlayamadığım bir çok farklı eğitim ve seminere katıldım.
Tüm bu eğitimlere rağmen özellikle yetişkin danışanlarımla çalışırken, eksik kaldığını düşündüğüm parçaları, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un öğretileriyle tamamladım. Aykut Oğut’tan bir yıl seans aldım, dört tane workshoplarına katıldım ve en son 15 ay süren, her günü dolu dolu geçen, sertifika programını tamamladım. Bu yolculuk esnasında, bambaşka bir hayata geçtim. Kendi işimi kurup hep hayalini kurduğum merkezimi açtım, gelirimi 3 katına çıkarttım, kendime bir sürü pasif gelir yarattım, her köşesini çok sevdiğim evimi buldum, hayallerimin bile ötesinde olan bir ilişki yarattım, kendi içimdeki gücü keşfettim, özgürleştim ve daha bir sürü hayatıma bambaşka renkler katan gelişmeler yaşadım. Bu muhteşem serüvenin ardından şimdi sizlerle, burada buluştuk ve ben birlikte çalışacağımız için çok mutluyum. : )

Şuan çocuklarla olan seanslarımı, İstanbul-Bağdat Caddesi’ndeki ofisimde yapıyorum. Yetişkinlerle ise, internet üzerinden ya da telefonla seanslarımızı gerçekleştiriyoruz. Seanslarımızı her hafta birlikte belirleyeceğimiz aynı gün ve saatte, haftada 1 gün şeklinde yapıyoruz. İlişkiler, kariyer, bolluk bereket, para, kilo, sağlık, kişisel gelişim, içsel süreçler gibi birçok farklı konu üzerine çalışabiliyoruz.

Seanslarda Neler Oluyor? : )

* Yaşama şeklimizi, hayatımıza çektiğimiz insanları ve olayları belirleyen şeyin temelinde inanç sistemlerimiz yatıyor. Seanslarımızda, değiştirmek istediğiniz inanç sistemlerinizi keşfedip, bunun üzerine çalışıyoruz. Böylece değişim için kökten çözüme gitmiş oluyoruz.

* Size, baktığınızın dışında bambaşka bir pencerenin olduğunu ve orada isterseniz başka manzaraların da var olabileceğini gösteriyorum.

* Bu konuyla ilgili bildiğim ve sizin öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri sizinle paylaşıyorum.

* Yaratımlarınızla ilgili farkındalığınız artıyor. Böylece hayatınızda istediklerinizi daha kolay ve hızlı yaratabiliyorsunuz.

* Seanslar sırasında, birçoğunu Aykut ve Esra’dan öğrenmiş olduğum, içimdeki çocuk çalışması, ego konuşması, vizyonlama, gevşeme ve nefes egzersizleri, şükür egzersizi, en kötü senaryonun içinden geçme, bağımlılığı kırma, yeni senaryo oluşturma gibi birçok farklı teknik kullanıyoruz.

* Size günlük hayatınızda uygulayabileceğiniz egzersizler öğretip, size iyi geleceğini düşündüğüm içsel çalışmalar, meditasyon ve nefes egzersizleri öneriyorum.

* Siz istediğiniz hayatı yaratırken, ben size alan tutuyorum.

* Arzularınızı bahçenizdeki çiçekler gibi düşünün. O çiçekleri seansta birlikte suluyoruz. Her çiçek açtığında, hayatınızdaki her dönüşümde, bunu birlikte kutluyoruz ve siz daha da fazlasını yaratmaya devam ediyorsunuz. : )

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: