Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Reyhan Özer - Yaşam Koçu - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Reyhan Özer

Merhabalar,

Ben Reyhan Özer, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un ilk mezun yaşam koçlarındanım. Bunu çok büyük bir gurur ve mutlulukla dile getiriyorum.
Bana her seferinde kendi gücümü hatırlatan ve bu alanı tutan iki muhteşem rehberle bu yolculuğa başladım.
İçimdeki o coşkulu heyecanı takip ederek adım attığım bu yolda; kendimle ilgili her keşfimle birlikte muhteşem özgürleşmeler yaşadım. Kendime yaşattığım değişim ve dönüşümlerimle kendi gücüme uyanarak, hayatımın tüm alanlarında; mutluluk, keyif, bolluk ve bereket, eğlence, coşku ve dahasına açtım.
Kendi renklerimle var olmanın güzelliğini ve yolculuğun biz seçersek ne kadar keyifli olabileceğini deneyimledim.
İçinden geçtiğim kendi bireysel yolculuğumda karşılaştığım her durumu, yolculuğun doğal ve muhteşem bir parçası bakış açısıyla kalpten kocaman bir gülümsemeyle karşılıyorum ve her adımımı kutluyorum.
Kendimiz olmak dünyaya verebileceğimiz en büyük hediye. İçimdeki ilham ve dürtüyü kendim olarak ortaya koyabildiğim için ve bu alanı insanlara tutabildiğim için şükran doluyum. Bugün tam da bu anda bu coşkuyu takip ediyorum. Ve her seferinde yol benim için daha da muhteşemliğe açılıyor.
Koçluk benim için paha biçilemez bir keşif ve deneyim alanı.
Bu alanı değişim ve dönüşümleri için coşkuyla kendini adamaya hazır kişilerle paylaşmaktan çok büyük bir heyecan duyuyorum.

Sevgiyle buluşmak üzere,

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: