Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Selda Timur - Ayratown - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Selda Timur

Babamın “erkek evladım olsun da babamın adını koyayım” niyetiyle dünyaya gelme maceram, doğum esnasında doktorun “çocuğu kurtaramayacağız riskli bir doğum” demesiyle nerdeyse son buluyordu. Savaşçı ruhum dünyaya gelmeyi seçerek ilk zaferini kazanmış oldu.

Liseyi bitirdiğimde tek hayalim Malatya dan çıkıp üniversite okumak ve çalışmaktı. İstanbul da üniversite kazandığımı öğrendiğimde babamın beni gönderip göndermeyeceği endişesine kapıldım, Babam tek şartla okuturum seni dedi. “okul bitince çalışmayacağım, (kültürlü ev kızı olacağım!)” sözü ile istanbul’a üniversite okumaya geldim. Tabiiki okul bitince o söz tutulmadı, üstelik babamın onaylamadığı biriyle de evlendim, hayatımda yaşamadığım zorlukları çok güzel hayatıma çektim. herkesin kolaylıkla elde ettiği şeyleri nedense (!) çırpınarak zorla elde ediyordum.

Meslek olarak finans sektörünü seçip çalışma saatleri konusunda da çığır açtım! Başarılı bir iş kadını olmama rağmen hep birşeyler eksikti içimde, kendini keşfetme yolunda hep yeni birşeylerin peşinde koştum. Kişisel gelişim eğitimleri ve yoga ile ilgilendim. Hatha yoga hocalığı eğitimi sertifikası aldım, hissettiğim eksiklik tamamlanmayınca, terapi yoga hocalığı sertifikasını da aldım, bu sayede yoga yapmaktan ve yaptırmaktan müthiş haz aldığımı keşfettim.

Kişisel keşiflerime devam ederken 2011 yılında Aykut Oğut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabını okuyup hayatımda çok güzel bir değişime tanıklık ettim, sonrasında hep takip ettiğim Aykut ve Esra Oğut’un Yaşam koçluğu sertifika programına katılmaya karar verdim ve bu hayatımda verdiğim en doğru karardı. Kendimi gerçek anlamda keşfedip, tüm hayatımı bir illüzyonda yaşadığımı gördüm. Hayatımdaki değişikliklere inanmakta zorlandığım bile oldu. İçimdeki eksiklik tamamlandı, zorluklar kolaylaştı, içimde barışı buldum. Bu birkaç cümle ile hayatımdaki değişiklikleri ifade edebilmem mümkün değil ama şunu söylemek istiyorum içimdeki gücü keşfettim ve tüm hayatım değişti.

Muhteşem hocalarımız Esra ve Aykut dan öğrenip kendi üzerimizde deneyimlediğimiz, harika sonuçlar elde ettiğimiz yolculuk o kadar büyülü, o kadar coşkulu ki, herkese aktarıp, herkese bu bilgileri anlatma isteğim var. Ama biliyorum ki bu ancak siz isterseniz mümkün, değişmek isteyenler, yürüdüğü yolda kendi ışıklarını bulmak isteyenler, içindeki gücü keşfetmeye niyet edenler size rehberlik etmek, yolunuza ışık tutmak için burdayım.

Sevgiler…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: