Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Kim olduğumu anlatmaya çalışmak hep tuhafıma giden birşey oldu 🙂 Bu yazıyı yazmak için masa başına oturduğumdan beri, Vipassana öğretmenimin bu konudaki cevabı aklıma gelip duruyor. “Ben kimim? değil…Ben neyim?” Oluşturduğumuz kimlik, içine girmeyi uygun gördüğümüz etiketler, aslında gerçekte ne olduğumuzu tam anlamıyla ifade etmiyorlar bana göre de. Ama biraz yaşarken, zamanımı nasıl geçirdiğimden bahsedersem yaklaşırım herhalde 🙂

Şu anda yürüdüğüm yolda öğrenen, düşünen, deneyimleyen ve aktaran kişi olarak karşınızdayım. Kendimi bildim bileli, varlığımı ve hayatın işleyişini keşfetmeye karşı büyük bir merakım oldu. Kişisel ve spiritüel gelişim konusunda 20 yılı aşkın bir zamandır, öğreniyorum, araştırıyorum, düşünüyorum, deneyimliyorum, paylaşıyorum, farkındalığa vesile olan etkinlikler düzenliyorum…şimdi daha profesyonel bir şekilde kişisel olarak aktarma ve rehberlik yapma sürecine girdim. Ve işin en önemli kısmı bu bana çok güzel bir heyecan veriyor!

Bugüne kadar bu gezegende yaptığım bazı şeyleri sıralamaya gelince;

Bilkent Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra, Boston Üniversitesi Televizyon Yayıncılığı bölümünde master yaptım. Yıllarca çeşitli formatlarda (tv programları, belgeseller, kurumsal filmler, müzik klipleri vb.) filmler yönettim. Konsept partiler düzenledim. Kurup yönettiğim, “AN” isimli mekanda kişisel ve spiritüel gelişim konularında etkinlikler, geziler organize ettim…Birçok değerli öğretmenin rehberliği aracılığıyla, değişik ekollerin öğretileriyle ilgili eğitimler aldım. Bunları kendi süzgecimden geçirdim. Her biri yürüdüğüm yolda ayrı bir ışık yaktılar…Artık kendi hayatımın filmini yönetmeye karar verdiğimde, Aykut Oğut ve Esra Oğut’un koçlukları ve sonrasında eğitimleriyle buluştum. 2016 yılında katıldığım, Ayratown Yaşam Koçluğu Sertifika Programıyla, 15 ayda aldığım eğitim sonrasında sertifikalı bir mezun oldum.

Bu son sürece dair, biraz daha Selince bir iki cümle de şöyle olurdu;
2016 yılında, tamamen içsel rehberimi dinleyerek, tereddütsüz bir şekilde kendimi içinde bulduğum, sevgili öğretmenlerim Aykut ve Esra’nın olağanüstü dönüştürücü programı sürecinde; özgürleştim, cesurlaştım, kurban kimliğimi geride bırakarak, gerçek gücüme sahip çıkmaya başladım…Gerçekten “ne” olduğuma dair çok daha geniş  bir farkındalığa ve deneyime sahip oldum. Şimdi REHBERLİK zamanı! Kendi içimde yaşadığım dönüşümlerin ve yaratımlarımın da verdiği şevkle, bu sonu olmayan harika yolculuğa, başkalarına da keyifle alan tutarak devam ediyorum…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: