Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Herkese merhaba ! Ben Senem Kalkancı, en sevdiğim hobim diye tarif ettiğim, heyecanla ve aşkla mimarlık mesleğini yapmaktayım. Kendimi, hayallerinin peşinden koşmaktan vazgeçmeyen birisi olarak tanımlayabilirim. Esra ve Aykut’un deyimiyle; dünyanın başına gelmiş en güzel şeyim.
Öncelikle en sevdiğim ve değer verdiğim şey kendim olduğu için beni hayatta ne mutlu ediyorsa onu yapmaya özen gösteriyorum. Yeni yerler gezmek-görmek, keşfetmek, deneyimlemek, yemek-içmek, yeni insanlarla, kültürlerle tanışmak, enerjimi yükselten harika dostlarımla vakit geçirmek en sevdiğim şeylerin başında geliyor ve yapabildiğim kadar bunları hayatıma dahil etmeye çalışıyorum.
Benim serüvenim, 2013 yılında harcayanlar kanununun kraliçesi iken ve hayli yüklü bir borç batağından çıkmak için kendime bir yol ararken Aykut’un kitabı ile tanışınca başladı. Ardından gelen Aykut’ların bolluk-bereket video setleri, diğer kitapları ve workshopları derken kendimi tam adanmışlıkla yaşam koçluğu eğitiminde buldum.

Gerek öğrendiğim, gerekse deneyimlediğim bu bilgiler ışığında yaşam koçluğunu bir meslek olarak yapma noktasına geldim ve aşkla yaptığım ikinci bir mesleğim daha oldu.

Koyu bir Aykut-Esra fanı olarak, onlardan öğrendiklerimi önce kendi hayatımda muazzam bir şekilde deneyimledim. Bir buçuk senelik bu eğitim sürecinde, bolluk-bereket bilincimi değiştirerek bereketimi harika bir şekilde %300’lere kadar arttırdım, etrafıma birbirine alan tutan, keyifli vakit geçirdiğim, muhteşem paylaşımlara ortak olduğum yeni ve harika dostluklar çektim. İlişkilerim daha da güçlendi daha da güzelleşti bu yolculukta. Vericiliğin güzelliğini anladıkça, deneyimledikçe, tattıkça bunun nasıl güzel bir denge olduğunu ve bu dengeyi kurdukça kendi değerimin, yaptığım işlerin değerinin nasılda yükseldiğini gördüm.

Kendi değerini daha çok bilen, kendini daha çok seven ve istediği herşeyi yaratma potansiyeline sahip çoooook özgür birisiyim artık.
Şimdi ise danışanlarımın yolculuğunda onlara alan tutmaya açtım kendimi. Öğrendiklerimi, kendi hayatımda uyguladıklarımı ve deneyimlerimi onlara aktararak yaratımlarını beraber kutlamanın hazzını yaşıyorum.
Ben kendim için muhteşem bir adım attım ve 2 harika koçla çalıştım. Ben geliştikçe bende ki değişimleri gören hocalarımın ve tabiki kendi farkındalığımın heyecanı beni buraya getirdi. Ben de şimdi sizlerin değişim ve dönüşümleriyle heyecanlanmayı, birlikte kutlamayı, kahkahalarla gülmeyi arzuluyorum.
Peki ya siz kim olmayı seçiyorsunuz? Değişmeye dönüşmeye hazır mısınız?

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: