Yaşam Koçluğu Sertifika 2019 Mezunu

Merhaba, Ben Özlem Oğuz.
O yıllarda PR’ını yaptığım için, “Evrenden Torpilim Var” ı daha basılmadan okudum:)

Esra ve Aykut’un öğretilerini daha ilk günlerden deneyimlemiş, workshoplarına katılmış, seanslar almış olan ben, 15 yıllık kişisel gelişim yolculuğumda, birçok değişim yaşamış olsam da sertifika programına katılana kadar neden hayatımda bazı alanlarda hep aynı döngüyü devam ettirdiğimi bir türlü anlamamıştım.

Tüm o yapmam, bilmem, olmam gerekenler listesini cezalandırılmaktan, suçlanmaktan korkan, bazen utanan, ve hep daha fazlasını yapmazsa bişeyleri haketmeyeceğini düşünen o minnak halimin hazırladığını, kocaman bir yetişkin olmama rağmen, hala o yaşlarda aldığım kararlarla oluşturduğum aynı listeyi tekrar ve tekrar yaşattığımla yüzleşip, geçmiş hikayeleri ve bu hikayelerden kazançlarımı bırakmak benim için en büyük dönüşümü gerçekleştirdi.

Geçmiş hepimiz için geçti ve mini minnacık yaşlarda yazdığımız anayasa ile bugünkü hayat cumhuriyetimizi yönetmeye çalışmamız gerekmiyor. Bunu yapmak zor zannediyorsanız bilin ki o da sadece eski listedeki kararlardan biri ve değişebilir:))

Bir menajer ve basın danışmanı olarak devam ettiğim işimle, birlikte çalıştığım oyuncularla, ailemle, özellikle yıllardır çözemediğimi düşündüğüm annemle ilişkim tümüyle değişti çünkü ben değiştim, olaylara, kişilere ve kendime bakış açım değişti. 15 yıldır kişisel gelişim alanında o eğitimden bu eğitime değişmeyi isteyerek koşturdum durdum ama dönüşüm, değişmeyi isteyen kişi olmayı bırakıp, onu seçen kişi olduğumda gerçekleşti.

Sertifikada deneyimlediğim 1,5 yıl bana kendim olmaya giden kapıları açtı ve beni kendi yaratım gücümle buluşturdu, bunun için hem öğretilerine, hem de Esra ve Aykut’a ne kadar teşekkür etsem az.

Bu güç hepimizin içinde gani gani var, sadece hatırlamamız ve seçmemiz yeterli.

Bu yolda yanında bir arkadaş istersen ben buradayım.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: