Yaşam Koçluğu Sertifika 2019 Mezunu

Screen Shot 2019-11-08 at 17.33.21

Seçil Özcan

Bazen hayatlarımız bir sınavdan ötekine yarış atı gibi koşturmaktan ibaretmiş gibi görünür. Ne kadar çok çabalarsak hayatta da o denli başarılı olacağımıza inanırız. Peki ya yanılıyorsak?

Sertifika programında neler yaşadığımı sorarsanız; hayatımda yaptığım en uzun yolculuktu. “Beynimden kalbime yaptığım en uzun yolculuk!”

Kendimizi sevme kapasitemiz arttıkça, insanları sevme kapasitemiz artacak; kendimizi olduğumuz gibi kabul ettikçe insanları daha iyi anlamaya ve onları koşulsuz bir şekilde kabul etmeye başladığımızı göreceğiz. Ben bunun garantisini veriyorum. Çünkü öğrendim, yaşadım, deneyimledim.

Yaşam, hepimize sunulmuş bir hediye… Keyfini çıkarmak, eğlenmek, mutlu olmak sadece bizim seçimimiz.

Ben artık dünyaya bir oyun gözüyle bakıyorum. Oyunu ben kuruyorum ve bundan keyif alıyorum. Beğenmezsem; yeni bir oyun kuruyorum ve eğlenmeye devam ediyorum.

Benim bu güzel duyguyu deneyimlememe ışık tutan sevgili Esra ve Aykut’a sonsuz teşekkürler…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: