loader image
Gerçek özümüz için HER ŞEY mümkün.

Biz Kimiz?

Aykut Oğut

    • Evrenden Torpilim Var
    • Aynalı Kitap
    • Bu Egoları Şişirsek De Mi Saklasak?
    • Keşke Kadın Olsam
    • Artık ZENginim

kitaplarının yazarı Aykut Oğut 1996 yılında, “Hayatta istediğim her şeyi elde edebilirim” diyerek, büyük hayaller ile gittiği Amerika’da benzin istasyonlarında çalışmaktan, bulaşıkçılık yapmaktan, yıllarca dil bilmediği için bir tek arkadaş bile bulamamaktan, beş parasız kaldığı için parklarda yatmaktan, kaçak olduğu için sürekli polisten kaçmaktan depresyona girmiş ve su yerine alkol içmeyi tercih etmiştir. Pozitif kelimesini ve bu kelimeyi her kullananı da hayatından çıkarmıştır.

2000 yılında hocası Darel Rutherford ile tanışması ile hayatı 180 derece değişmiş, bolluk ve bereketin, mutluluk ve huzurun ne demek olduğunu tam olarak deneyimlemiştir.

Kitapları, çıktığı 2009 yılından beri milyonlarca okuyucuya ulaşan Aykut, eşi Esra ile birlikte farklı platformlarda sizlerle buluşmaktadır.

Los Angeles – Türkiye – Hawaii arasında yaşayan Aykut, Türkiye’de oldukları zaman içinde canlı, yüz yüze workshoplar da yapmaktadır. Bunun dışında, Ayratown.com’da video serileri – Online Workshoplar – Seanslar – Yaşam koçluğu sertifika programları ile her yıl binlerce kişiye ulaşmaktadır.

 

Esra Banguoğlu Oğut 💖💖

Bu Egoları Şişirsek De Mi Saklasak? kitabının yazarı, Stressiz Siz Kundalini Yoga DVD’sinin hazırlayıcısı Esra Banguoğlu, öğrencilik yaptığı yıllarda, ağır depresyon, uyuşturucu kullanımı ve genel olarak hayatını amaçsız görme eğilimindeyken, hocası Gurmukh Kaur Khalsa sayesinde Kundalini Yoga ile tanışmıştır. Çok kısa sürede bunların üstesinden gelen Esra, Kundalini yogaya aşık olur ve önce “Kundalini Yoga Hocalık Sertifikası”nı, hemen ardından “Hamilelik Yogası” sertifikasını tamamlar.

2003 yılında Kundalini Yoga’yı ilk defa Türkiye’ye getiren Esra bir çok sertifikalı Kundalini Yoga hocası yetişmesini ve Kundalini Yoga’nın Türkiye’nin önde gelen yoga merkezlerinde öğretilmeye başlamasını sağlamıştır. Teknolojinin gelişmesini çok iyi değerlendirmiş ve 2013 yılında bir ilke imza atmıştır. Türkiye’de ilk defa CANLI, internet üzerinden Kundalini Yoga stüdyosunu kurmuştur. İlk Kundalini Yoga dersine bugüne kadar görülmemiş bir şekilde 2500’ün üzerinde kayıt gerçekleşmiştir.

Hocası Darel Rutherford ile eğitimine başladıktan sonra kendisi de yaşam koçluğu yapmaya başlayan Esra, bir çok tekniği bir arada kullanıp, harmanlayıp; kendi geliştirdiği sistemi ile, seanslarının verimini muhteşem seviyelere çıkartmıştır.

Gerçek bir yaşam koçunun nasıl olması gerektiğinin en canlı örneklerinden biri olan Esra, halen bire-bir seanslar yapmakta ve eşi ile birlikte bütün çalışmalarına Los Angeles, Türkiye ve Hawaii’de devam etmektedir.

2023 Yılında ise, ”Kundalini Yog Eğitmenlik Sertifika” programı açacak olan Esra, Yoga ve kişisel gelişimi İLK DEFA bir eğitimde birleştiren eğitmen olmuştur.

Misyonumuz - Vizyonumuz

Yıllar boyu kendi gerçek potansiyelini kullanamamış iki kişi olarak, vizyonladığımız hayatı bir türlü elde edememiş olmanın sıkıntısı içinde yaşıyorduk. Hocamız Darel’dan öğrendiklerimizi, hayat deneyimi ile birleştirince, tam anlamıyla ”Mucize” denilebilecek bir hayat yarattık.
 
Şimdi istiyoruz ki;
 
– Sizler de arzu ettiğiniz hayatları yaşayın. 
– Mucizelere tanik olun ve ne kadar normal olduklarını deneyimleyin.
– Oyuncaklarınıza kavuşun. (Ev, araba, yat, kat ;))))
– Daha huzurlu, keyifli, mutlu yaşamayı deneyimleyin.
– Hayatı dolu dolu yaşamanın ne demek olduğunu görün.
 
ve en önemlisi gece yastığa kafanızı koyduğunuzda ”Ohhhhh hayat ne güzel bi şey yahu, ayy ne kadar mutluyum” diyebilin.
 
Böyle bir hayat mümkün mü?
Elbette mümkün, biz yaşıyoruz.
 
Gelin bu yolu birlikte yürüyelim, hem becerdiklerimizi, hem beceremediklerimizi, düştüğümüz tuzakları ve oradan nasıl çıktığımız, YANİ BÜTÜN YOLCULUĞUMUZU sizinle paylaşalım ve sizlerin yolculuklarının bir parçası olalım. Tıpkı uçağa bindiğinizde yan koltukta oturan ve yol boyunca tadına doyulmaz bir sohbet ettiğiniz  yabancı gibi;) (Nasıl olsa horlama
tehlikemiz yok;)))
 
Yolculuğunuzda görüşmek dileği ile
Aykut & Esra

Ayra Ailemiz

Reyhan Özer

Ayra GM - Başmelek 😉

Ayra’da ne gerekiyorsa, Reyhan halleder – Reyhan bilir – Reyhan düzeltir – Reyhan yaratır.

Başlangıçta sadece sertifika programımızın  katılımcısı olan, sonra gönüllü melek olup sertifika programında bize yardım eden Reyhan, yalvar yakarlarımızın sonunda kendi kariyerini ve işini bırakıp (ki hala anlayabilmiş değiliz ne iş yapıyordu, kontrol, kalite, makina, güvenlik, fabrika bişey bişey) bizim ekibimizin en başı olmuştur.

 

Tuba Erayman

2. Baş melek - Yangında ilk kurtarılacak;)

Süper sessiz, süper güzemli, süper cool Tuba,
sizi her an gözlüyor, izliyor ve biliyor.
 
Yaşam koçluğu sertifika programımızın olmazsa olmazı Tuba yıllardır farklı formatlarda bizimle hep birlikte oldu zateen. Onca yılın sonunda artık ona ”Yangında ilk kurtarılacak” lakabını vermek kaçınılmazdı.
 
Eskiden Google’da çalışıp, bizden ”Google döküman kullanmayı biliyormusun Tuba?” sorusunu duyan ilk kişidir sanırız;)))

Mert Hüseyinoğlu

Çözüm Ortağımız - Coding Media

Çiçeklerle konuşan adam olarak adı çıkan Mert, Coding Media  ile Ayra’nın var olmasına yol açmıştır.

Yıllar önce sadece ”Mert bizim şu siteye bi baksana” dediğimiz, ardından 90 dakikalık ”Bu nasıl bi site yahu, siz ne yaptınız böyle” konulu video çeken ve moralimizi tavan yapan Mert, sonunda  Coding Media olarak bütün siteyi ele geçirmiştir.;)

Her altı ayda bir siteyi değiştirme taleplerimize ”Olur hallederiz yaw, sadece ne istediğinizi söyleyin” diyebilecek kadar sabırlı olduğu için, kimse görmediği zamanlarda su üzerinde yürüdüğünü tahmin ediyoruz.

Nail Bey

Ulaşım ve sağ kolumuz

Ne zaman bir yere gidilse mutlaka bir tanıdığı olan veya anında tanıdık yaratabilen Nail bey, bir süre sonra ortamların vazgeçilmezi olmaktadır.

Ayrıca teknoloji konusunda muhteşemdir.

PROSPORTS CPA (USA)

Muhasebemiz onlardan sorulur.

Ve sizler

Siz olmadan bu iş olmaz

Ulaşım ve diğer sağ kolumuz

– 1 milyonun üzerinde okuyucu.

– On binlerce site üyesi

– Binlerce seans alan, workshoplara katılan

– Yüzlerce sertifika katılımcısı

SİZLER.

Yolculuğunuza bizi dahil ettiğiniz için, artık sizler de ailemizin bir parçasısınız.

Sonsuz teşekkürler.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.