Kristal Çanakların Enerjisini KeşfedinShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Frekansın gücü, Kristal Çanaklar setimiz toplam 12 üründen oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. Telkinler ile birleştirdiğimiz kristal çanakların titreşimleri, frekansınızı yükseltmenizde ve daha keyifli yaratımlar yapmanızı sağlama niyetiyle hazırlanmıştır.
Eski çağlardan beri, şifa için kullanılan kristallerin bu çanaklar sayesinde ses, ton ve titreşim ile birleştirilmesinin etkileri çok yönlüdür.

Bu ürünlerde kullanılan çanaklardan biri olan OKYANUS İNDİUM C#, dişi ve eril enerjisiyle beraber cinsel enerjinin dengelenmesi, gençleşme, vitamin ve minerallerin beden tarafından emilmesini kolaylaştırmak, 3. göz aktivasyonu gibi getirileri barındırır.

Üründe kullanılan diğer bir çanak, PEMBE ALTIN AURA A# çanağının getirileri ise, daha çok epifiz bezi aktivasyonu, yüksek kalp, şartsız sevgi titreşimi sayesinde fazla analitik ve aktif bir zihni dengesi, bununla beraber kalp çakra aktivasyonu sayesinde ruhani tarafımız ile daha fazla iletişime geçmek için tasarlanmıştır.
Frekans, titreşim ve sesin, molekülar, hücresel ve DNA seviyesinde sağladığı değişim ve iyileşmenin, bilimsel araştırmalarını yapan isimler arasında, Dr.Candice Pert (PhD), Nobel Ödüllü Dr.Gimzewski veya Dr Mitchell Gaynor takip edebilirsiniz.

Değişiminizde iyi yolculuklar diliyoruz.

Sevgiler,
Aykut ve Esra


Set dahilindeki kristal çanaklar:
Frekansın Gücü: Mışıl, mışıl uykular!
Frekansın Gücü: Enerji tavan!
Frekansın Gücü: Karar vermek çok kolay!
Frekansın Gücü: Ahh! İçsel rehberim konuşuyor!
Frekansın Gücü: Özüm ve Ben, Biriz!
Frekansın Gücü: Önemli ama ilk önce bir mola!
Frekansın Gücü: Ayy! Yine Geliştim!
Frekansın Gücü: Bolluk ve Bereket
Frekansın Gücü: Sağlık ve Gençlik
Frekansın Gücü: Gençleşme
Frekansın Gücü: Sağlıklı Bir Beden
Frekansın Gücü: Kilo


UYARI: Bu set içinde yer alan bir ve/veya birden fazla ürünü daha önce satın almış olabilirsiniz. Bu set önceden hazırlanmış ürünlerden derlenmiştir.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İdeal İlişki Yaratımı

Daha keyifli, mutlu, coşkulu ve giderek artan bir enerjiyle ilişkilerinizi yaşamak istiyorsanız, burası tam size göre!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.