loader image
Potansiyelinizin farkında olun! Sandığınızdan daha iyisiniz!

KULLANIM KOŞULLARI

Ayra Corp. web sitesine hoş geldiniz (“ayratown.com”). Bu şart ve koşullar bu web sitesini kullanımızı yönetmektedir. Bu web sitesine erişerek bu Kullanım Koşulları’nı ve Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu Kullanım Koşulları Ayra Corp. (bundan sonra “Ayra” olarak anılacaktır) tarafından, daha önce haber verilmeksizin değiştirlebilir. Herhangi bir değişiklikten sonraki site kullanımınız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Sonuç olarak, siteyi her ziyaretinizde şart ve koşulları incelemenizi tavsiye ederiz.

1. Fikir Hakkı

Bu web sitesinde bulunan tüm içeriklerin ve materyallerin; telif hakkı, marka, hizmet markası, patent, ticari sırlar ya da diğer mülkiyet hakları ve yasalar tarafınca korunduğunu biliyor ve kabul ediyorsunuz. Ayra tarafında yazılı olarak beyan edilmedikçe bu içerik ve materyali satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, yaymamayı, alenen teşhir etmemeyi, alenen icra etmemeyi, yayınlamamayı, uyarlamamayı, düzenlememeyi ya da türevlerini yaratmamayı kabul ediyorsunuz.

Yukarıda belirtildiği üzere, Ayra tarafından yazılı olarak belirtilmedikçe bu web sitesindeki herhangi bir materyalin ya da tasarım elementinin ticari amaçlar için yeniden üretimi, kopyalanması ya da yeniden dağıtımı yasaktır. Bu tür bir izin için gereken bilgiyi almak için lütfen bizimle destek@ayratown.com adresi ile iletişime geçin.

Web sitemiz aracılığı ile bir görüşmeye (sesli ya da görüntülü) katılarak, imajınızı ve her şekilde içeriği; alt lisanslama, yeniden üretme, değşitirme, türevlerini yaratma, yayma, düzeltme ve görüntüleme hakkını ve ancak bunlarla sınırlı kalmayan hakları da içeren; Ayra’ya telifsiz, geri alınamaz ve ebedi bir lisans vermiş oluyorsunuz. Ayra tazminatsız olarak imajınızı ve web sitesindeki her içeriği, herhangi bir amaç için tamamlama ve sınırısz olarak kullanma hakkına sahiptir. Örneğin; Ayra görüşmeleri yeniden paketleyip, ticari olarak satabilir. Bu tür bir yeniden paketleme ve satış için rızanız talep edilmeyecektir ve hiçbir şekilde tazmin edilmeyeceksinizdir.

2. Parti Referansları / Hiperbağlaçlar

Bu web sitesi internette sizi diğer sitelere yönlendirebilir. Bu diğer web siteleri Ayra’nın kontrolü altında değildir ve Ayra’nın bu websitelerindeki içeriğin doğruluk, telif haklarına uygunluk, yasallık, itidal ve diğer hususlarından sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz. Bu tür bir bağlantının dahil oluşu web sitesinin operatörlerinin tasdiğini ifade etmemektedir.

3. Garanti Koşulları

BU WEB SİTESİ ARACILIĞI İLE MÜMKÜN OLAN YA DA SİTEDE VAR OLAN TÜM MATERYALLER, BİLGİ, VİDEOLAR, ÜRÜNLER VE SERVİSLER (“İÇERİK”) KULLANIMINIZ İÇİN “OLDUĞU GİBİ” VE “HALİ HAZIRDA BULUNDUĞU GİBİ” SUNULMUŞTUR. İÇERİK DOLAYLI YA DA DOLAYSIZ OLARAK HERHANGİ BİR TEMİNAT OLMADAN SUNULMUŞTUR; BUNLARA DAHİL OLAN VE ANCAK SINIRLI KALMAYAN; İMA EDİLMİŞ PAZARLANABİLİRLİK TEMİNATLARI, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK YA DA İHLAL DURUMUNUN OLMAMASI. AYRA VE TEMSİLCİLERİ İÇERİĞİN KESİN, GÜVENİLİR YA DA DOĞRU OLDUĞUNUN; BU WEB SİTESİNİN HER BELİRLİ BİR ZAMAN YA DA LOKASYONDA UYGUNLUĞUNUN; KUSURLARIN YA DA HATALARIN DÜZELTİLİŞİNİN; YA DA İÇERİKLERİN VİRÜSLER YA DA DİĞER ZARARLI UNSURLARI BARINDIRMADIĞININ GARANTİSİNİ VERMEMEKTEDİR. BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN DOĞACAK TEHLİKELERİN SORUMLULUĞU SADECE SİZE AİTTİR.

4. Sorumluluğun Sınırlandırılması

AYRA YA DA TEMSİLCİLERİ HİÇBİR KOŞUL ALTINDA BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN YA DA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANACAK DİREKT, DOLAYLI, CEZAİ, TESADÜFİ, ÖZEL YA DA DOLAYLI HASARLARDAN YÜKÜMLÜ TUTULMAYACAKTIR. BU SINIRLI MESULİYET, İDDİA EDİLEN YÜKÜMLÜLÜK SÖZLEŞMEYE, TAZMİNAT YÜKÜMLÜLÜĞÜNE, İHMALE, KUSURSUZ SORUMLULUĞA YA DA HERHANGİ BİR ESASA DAYANSA DA VE AYRA BU TÜR BİR ZARAR HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞ OLSA DA GEÇERLİDİR. AYRA HİÇBİR KOŞUL ALTINDA AYRA’YA ÜRÜNLERİ VE SERVİSLERİ İÇİN ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETTEN DAHA FAZLASINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR.

5. Tazmin

Ayra’nın ricasıyla, Ayra’yı ve Ayra’ya bağlı diğer şirketleri ve bunların çalışanlarını, yüklenicilerini, yetkililerini ve yöneticilerini tüm kefaletten, iddialardan, ve web sitesi kullanımı ya da web sitesindeki davranışlarınızdan, sizin ya da başka bir kişi tarafından yapılan hesabınızdaki herhangi bir aktiviteden, web sitesinde sunduğunuz, paylaştığınız ya da yaydığınız materyallerden, bu Kullanım Koşulları’nı aşmanızdan, herhangi bir hakkın çiğnenmesi ya da ihlalinden ya da bu web sitesine erişiminizin feshinden kaynaklanan avukat ücretini de içeren masraflardan savunmayı, zarar görmemelerini sağlamayı ve tazmin etmeyi kabul ediyorsunuz.

6. Sözleşmenin Bütünlüğü

İşbu Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi aksi belirtilmedikçe siz ve Ayra arasında sözleşmenin bütünlüğünü oluşturmaktadır ve siz ve Ayra arsındaki önceki ya da muasır tüm iletişiminizi hükümsüz kılmaktadır.

7. Bölünebilirlik ve Entegrasyon

Bu Kullanım Koşulları’nın herhangi bir bölümü geçersiz ya da uygulanamaz tutulursa bu bölüm, tarafların asıl niyetlerini en benzer şekilde yansıtacak şekilde ve ilgili yasa ile tutarlı biçimde tefsir edilecektir ve geri kalan bölümler tam olarak yürürlükte kalacaktır.

8. Dava Hakkı Veren Nedenler Tahdidi

Bu web sitesinin kullanımına ilişkin ya da kullanımından kaynaklanan dava hakkı veren nedenlerin ya da iddiaların, bu neden ve iddiaların gerçekleştiği altı ay (6) içerisinde şikayet edilmesi gerekmektedir aksi takdirde süresiz menedilecektir.

9. Yargı ve Tahkim

Bu Kullanım Koşulları California Eyaleti kanunlarınca yönetilecek ve tefsir edilecektir. Ayra ve sizin aranızdaki herhangi bir anlaşmazlık nihai ve bağlayıcı tahkim ile Los Angeles, California’da avukat giderleri ve davada haklı çıkan tarafın diğer giderleri tek hakem tarafınca kararlaştırılacaktır. Tahkim JMS tarafınca yönetilecektir. Tahkim kararı yazılı olacak ve kararın fiili ve yasal dayanaklarını belirtecektir. Tahkimin hükmü yetkili herhangi bir mahkemede iştirak edebilir.

10. Üyelik İptalleri

– Ayratown.com sitesini kullanırken, kendi ürünlerinizin, yaptığınız kişisel gelişim çalışmalarının, kişisel gelişim ile ilgili, sizinle bağlantılı herhangi bir internet mecrasının veya kaynağın duyurularını site içi mesajlardan veya profilinizde yapmanız durumunda;

– Ayratown.com sitesini kullanırken, kendi firmanızın, kendi ürünlerinizin veya hizmetlerinizin ticari amaçlı reklamını, duyurularını, tanıtımlarını site içi mesajlardan veya profilinizde yapmanız durumunda;

– Üyelerimizden sizinle ilgili herhangi bir şikayet gelmesi durumunda;

– Sitemizi kişisel gelişim dışında başka amaçlarla kullanmanız durumunda;

– Site giriş çıkışları sürekli kontrol edilmektedir. Şifrenizi başkaları ile paylaşıp, sizin hesabınızdan ayratown.com’a giriş yapılması durumunda;

Üyeliğiniz, incelemeye alınacak ve hiçbir uyarı yapılmadan iptal edilecektir. Aldığınız ürünlere, yaptığınız paylaşımlara, egzersizlerinize, materyallerinize erişiminiz hiçbir şekilde sağlanmayacaktır. Ürünlerinize erişim ‘’Kullanım Koşullarının İhlali’’ sebebi ile engellendiği zaman hiçbir şekilde para iadesi talebinde veya materyallerinize erişim talebinde bulunamazsınız.

11. İadeler

Aldığınız ürünlerin ve Ayraparanın iadesi söz konusu değildir. Aldığınız Ayrapara, alındığı günden 1 yıl sonra (365 gün) kullanılmayan kısımları varsa süresi geçmiş kabul edilecek ve sıfırlanacaktır.

12. İletişim

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız destek@ayratown.com adresine eposta gönderebilirsiniz. Mükemmel müşteri hizmeti yanı sıra mükemmel ürün ve servis sunmak için çabalıyoruz. Bu Kullanım Koşulları ya da icraatlarımız ile ilgili sorularınız varsa yukarıda belirtilen metotlardan birini kullanarak lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.