loader image
Anda kalın, anın keyfini çıkarın!

Yaşam Koçluğu Sertifika Programı Katılımcılarımız Buluştular

Videoyu oynat
Sevgili Yaşam Koçu Adayları,

5. Sertifika Programına hoşgeldiniz!

Yeni bir sınıf ile 2022 sertifika programımıza yakında başlıyoruz. Hem de bu sefer daha fazla koçluk seansı, daha çok modül yapacağız!

Amacımız sizleri Yaşam Koçları olarak yetiştirmek ama en önemlisi, hayat boyu kendi kendinizin koçu olabilmeyi öğretmek. Böylece koçluğu hem kendi hayatınız için hem de var olan meslekleriniz için kulanabilirsiniz. Bugüne kadar mezun olmuş nice doktorlar, avukatlar, mimarlar, öğretmenler vb. şu an bu öğretileri kendi mesleklerini daha keyifli, verimli, huzurlu ve bereketli yapmak için kullanıyorlar.

Kendi programımızı şöyle güzel, böyle muhteşem diye biz anlatmayalım onun yerine deneyimlemiş olanlara siz kendiniz danışın ve yan taraftaki videolarımızı mutlaka seyredin.

Bu sayfanın en altından 1. 2. ve 3. Sertifika programımızı tamamlayan katılımcılarımızın bulunduğu listeye ulaşabilirsiniz. İsterseniz onlarla da irtibata geçin ve neler deneyimlediklerini sorun.

Sizleri de bu muhteşem yolculukta yanımızda görmek dileğimizle.

Aykut & Esra

Sertifika Programı Bilgileri:

Başlangıç tarihi : 2022 Aralık ayının başında başlıyoruz!

Erken Ödeme : Erken ödeme indirimi ile son kayıt tarihi 9 Aralık Cuma 2022 günüdür.

Ücret : Lütfen aşağıda bulunan tablomuza bakın. Kredi kartı ile anında bu sayfadan ödeme yapabilirsiniz. Onun dışında havale yapmak isterseniz, bilgileri için sertifikadestek@ayratown.com`a  email göndermeniz yeterli olacaktır.

• Kayıtlar 15 Aralık Perşembe 2022 gecesi kapanıyor.

• Sertifika Programının tamamı ONLINE webinar odamızda yapılmaktadır. Herhangi bir fiziksel ders/seminer yapılmamaktadır.

UYARI : İlk modül çok çabuk dolduğu için, modül 1 ödemelerinde iade YAPILMAMAKTADIR. Onun yerine eğer arzu ederseniz ödediğiniz miktar, 1 sene içinde olmak kaydıyla, workshoplarımız için veya dijital ürün alımı için kullanılabilir.

Neler Deneyimledirler, Neler Değişti.

Onlar Yarattı. Sıra SİZDE!

MODÜL #2

Süre: 9 Hafta

Ücret: 2800$ Dolar

Erken Ödeme İndirimli: 2400$ Dolar

MODÜL #3

Süre: 9 Hafta

Ücret: 3800$ Dolar

Erken Ödeme İndirimli:

3400$ Dolar

MODÜL #4

Süre: 9 Hafta

Ücret: 4800$ Dolar

Erken Ödeme İndirimli: 4400$ Dolar

MODÜL #5

Süre: 9 Hafta

Ücret: 5800$ Dolar

Erken Ödeme İndirimli: 5400$ Dolar

  • Her modül için zamanı gelince ödeme yapabilirsiniz.
  • Modülleri havale ile ödeyebilirsiniz.
  • Havale bilgileri için sertifikadestek@ayratown.com adresine email göndermeniz yeterli.

Kayıtlarımız kapanmıştır!

Sertifika ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular - Lütfen her maddeyi dikkatli okuyun.

Programı Aykut ve Esra’mı öğretiyor yoksa arada asistanlar mı olacak?

Programı en başından en sonuna kadar biz öğretiyoruz. Bir önceki sertifika programlarımızdan mezun olan koçlarımız size HAZIRLIK döneminde yardımcı olacaklar, bazı konuların işleyişi ile ilgili size ek bilgi vermek, destek olmak için sizlerle buluşacaklar ama onun dışında tamamen bizimle birliktesiniz. Destek koçlarımız her ne yardım yapacaklarsa bu, sertifika programı sürelerinin dışında sizlere EK olarak verilecek ücretsiz bir hizmet olacak.

Yaşam koçu olunca zengin olur muyum?
Ne bu işe, ne de başka bir işe SADECE parayı götürmek için girmeyin. Sonunda parayı götürürsünüz merak etmeyin ama lütfen ODAĞINIZ bu olmasın. Evet bizler muazzam paralar kazanıyoruz ama bu işe girme sebebimiz – TEK SEBEBİMİZ – bu değildi.  Bir insanın hayatına dokunabilmek, alacağınız binlerce liradan çok daha büyük bir doyum inanın bana.

Her katılan sertifika alıyor mu?
Hayır alamıyor. Biz işimizi son derece yüksek bir kalite standartında yapıyoruz ve sertifika alabilecek olanlardan da beklentimiz aynı. Diğer sertifika programlarında bizim karşı olduğumuz nokta zaten bu. Her katılan ve bitiren yaşam koçu oluveriyor. Biz buna inanmıyoruz. Eğer bir yıl içinde, siz değişebiliyorsanız değişimi öğretebilirsiniz demektir. Eğer koç olabilecek kadar değişemediyseniz, biz sizin adınızın altına imzamızı atıp ‘’Kendisini ben yetiştirdim harikadır’’ diyemeyiz ve websitemizde isminizi yayınlayamayız.

Programa başlayınca koçluk yapmaya başlayabiliyor muyum?
HAYIR!
Program bitene kadar koçluk yapamıyorsunuz.
Ancak, bu program başlamadan önce kurulmuş bir şirketiniz varsa ve koçluk zaten yapıyorsanız, o zaman elbette aynen devam edebilirsiniz. Program başlamadan önce amatörce yapıyorsanız veya yapmıyorsanız, hayır o zaman program süresince koçluk yapamazsınız.

Herkes katılabiliyor mu?
Evet ilk modüle HERKES katılabiliyor AMA devam eden modüllere sadece davetiye ile katılınabiliyor. Ancak davet edilenler ödeme yapıp bir sonraki modüle geçebiliyor. O yüzden evet herkes başlayabilir ama herkes bitirebilecek mi bilmiyoruz.

Havale yapabiliyor muyum?
Evet sertifika programını havale yolu ile ödeyebilirsiniz. Detaylar için lütfen sertifikadestek@ayratown.com adresine email gönderin.

Eğitim neden dolar bazlı?
Şirketimiz Ayra Corp. Bir Amerikan şirketi ve istesek bile Türk Lirası kabul edemiyoruz.

Niye gittikçe artan modüler bir ödeme sistem yaptınız?
Öğretilerimize o kadar çok güveniyoruz ki, sizlerin geliştikçe çok daha fazla bolluk-bereket yaratacağından eminiz. Eğer yaratamazsanız, o zaman ödemek zorunda da kalmıyorsunuz. Yani kaybedeceğiniz hiçbir şey yok. Yaratıyorsanız, zaten gelişiyorsunuz demektir ve göğsünüzü gere gere kendinizi tebrik edebilirsiniz. Bir önceki sertifika programımızda yarıdan çok katılımcımızın bütün sertifikayı bir defada ödeyecek durumu yoktu ve yol boyunca öğrendikleri ile yaratarak en sonuna kadar gelip bütün programı tamamladılar.

Modüler sistemi tam anlayamadım?
Modüller sistemi, seviyeler gibi görebilirsiniz. Her modül bittiğinde bir sonraki seviyeye geçiyoruz. Gittikçe daha derine inilecek ve ilerlenecek. Bir modülü geçmeden diğerine devam edemiyorsunuz.

Bana danışan bulma konusunda Aykut ve Esra’nın yardımı olacak mı?
Birilerini elinden tutup size getiremeyiz elbette;))) Ama bizi bu sertifika programında en çok heyecanlandıran şey, mezun olanların bütün iletişim bilgilerini websitenizin ana sayfasında ‘yetiştirdiğimiz Yaşam koçları’ bölümünün altında yayınlamak. Onbinler üzerinde üyesi olan ayratown.com sitemize her gelen ziyaretçi sizlerin görüp, video tanıtımlarınızı izleyip, sizden koçluk almaya karar verebilir. Ayrıca zaman zaman sizlerin yapacakları çalışmaları kendi sosyal medya kaynaklarımızda duyurumayı da çok seviyoruz.

Gurup çok kalabalık olursa herkese yetişebilecekler mi?
Eğer gurup kalabalık olursa, iki hatta üç ayrı gruba böleceğiz. Bu durumda biz daha fazla çalışıyor olacağız ama en azından her gurubun katılımcıları ile tek tek ilgilenme fırsatımız olacak. Geçen sertifika programı sırasında 6 gruba ayırdık ve her grubu uygun bir sayıda tuttuk.

Bu sertifika programı workshoplar gibi mi olacak
İçerik ve eğitim seviyesi olarak son derece farklı. Teknik işleyiş olarak evet. İnternet üzerinden webinar odamıza gelip canlı yayınız izleyecek ve bizimle interaktif bir şekilde iletişimde olacaksınız. Sanki aynı odadaymışız gibi. Tek farkı sarılmak olmayışı;)

Peki ya her hafta yapılan seanslara katılmazsam?
Bir yıl son derece uzun bir süre bunun farkındayız. Belli bir sayıda seans kaçırma hakkınız elbette olacak. Bizim anlayışımıza göre bu meslek, kendini adamayı gerçekten hak eden bir meslek. Biz nasıl her hafta orada olabilmek için kendimizi ona göre ayarlıyorsak, siz de lütfen aynı adanmışlığı gösterin. Yine de insanlık hali, çok acil bir şeyiniz olursa, seansların tekrar yayınları takip eden hafta içinde size temin edilcek merak etmeyin.

Haftada sadece bir defa mı buluşacağız?
Haftada bir bizimle buluşuyorsunuz. Onun dışında güç gruplarınız ile buluşacaksınız (telefon, skype vs) ve her haftalık ödevleriniz olacak. Sertifika programında ödev, egzersiz ağırlığı, worksoplara göre 5-6 katı daha fazla olacak. Bu eğitime katılacaksanız, haftada en az 6-7 saat ayırmaya şimdiden hazır olun deriz. Geçen programda katılımcılar haftada 9-10 saate kadar vakit ayırdılar. Bu sürenin bir kısmı mecburi, bir kısmı ise size kalmış olacak.

Yaşam koçluğu yapmayı düşünmüyorum, yine de bu program bana göre mi?
Elbette. Bütün eğitim sistemini, size koçluk öğretmenin dışında, sizin kendinizi geliştirmeniz üzerine kurduk. Tekrar ediyorum, ‘değişimi, ancak değiştikten sonra öğretebilirsiniz.’ O yüzden sadece kendinizi geliştirmek, muhteşem yaratımlarda bulunmak istiyorsanız da katılabilirsiniz. Daha önce bir çok katılımcımız, sadece kendi üstlerinde çalışmak için geldiler. Bütün modüller zaten hem kendi üzerinizde çalışmayı öğrenmek hem de başkaları ile çalışmayı öğrenmek üzerine tasarlandı.

Yaşam Koçluğunu Profesyonel olarak yapmak istiyorum. İş sistemi, profesyonel iş yapısı kısmında Aykut ve Esra bize yardım ediyor mu?
Bizler harika bir şirket yapısı oluşturduk ve hala da geliştirmeye devam ediyoruz. Size adım adım şunu yapın, bunu yapın gibi şirket koçluğu yapmayabiliriz ama sizlerin yapmak istedikleri modeller üzerine uzun uzun konuşup, bilgilerimizi, görüşlerimizi elbette sizlerle paylaşabiliriz. Günün sonunda bu sizin yolculuğunuz, rotasını siz çizeceksiniz. Biz sevgili hocamız Darel’dan öğrendiklerimizi, onun öğrettiği formatın çok daha farklı haline getirdik yıllar içinde. Online workshoplar, video bültenler, radyo programları gibi. Siz de sizin gönül telinizi titreten yolları bulacaksınız merak etmeyin.

Eğitim saatleri dışında bir şekilde size ulaşabilecek miyim?
Eğitim saatleri o kadar yoğun ki, zaten onların dışında bizimle irtibatta olmak bile istemeyeceksiniz;))))

Önceki sertifika katılımcılarının listesine nereden ulaşabilirim?
Önceki sertifika katılımcılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kayıtlarımız kapanmıştır!

Önceki sertifika katılımcılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.