İdeal İlişki Yaratımını DeneyimleyinShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


İdeal İlişki Yaratımı setimiz toplam 11 üründen oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. Bu serimiz için aslında fazla bir şey açıklamaya gerek yok. Size 10 derste erkek tavlama, kız kapma sanatı gibi şeylerden bahsetmiyoruz. Esra ile birlikte oturduk ve bizim 10. yılımızı huzurla, mutlulukla, keyifle, coşku ile, giderek artan bir enerji ile nasıl yaşadığımızın son derece basit kurallarını paylaştık.

Aynı zamanda bu video serimizi ”Aşk üç yılda ölüyor” diyen isviçreli bilim adamlarına kapak olarak hediye ediyoruz.
10. yılın sonunda biz birbirimize ilk yılda olduğundan çok daha fazla aşığız.

Sevgiler,

Aykut

Yaratımın Olmazsa Olmazları

Aykut ve Esra kendi deneyimlerinden yola çıkarak hem yaşantınızda, hem de bir ilişkide yaratımın olmazsa olmazları farklı bakış açılarıyla, geniş bir perspektiften bu seride yorumluyor. 

Yaratım sürecinin başlangıcında dikkat etmeniz gerekenler ve ilişki yaratımında önemli noktaları sizlerle paylaşıyoruz. 

İlişkilerde Bağımlılık

Bağımlılık konusu bütün yaratımlarda önemli ama ilişki perspektifinden bağımlılık ne demek? Bağımlı olduğumuzda aslında nasıl bir varoluş seçimi yapıyoruz ve bu bizim yaratımlarımızı nasıl etkiliyor? 

Bu seride bağımlılık konusunda farklı bakış açıları ve ilişkinize yaklaşımınızı değiştirecek noktaları sizinle paylaşıyoruz. 

İdeal İlişki Nedir?

Hepimizin ilişkiler konusunda pek çok inancı var. Hatta çoğu zaman, sadece bizim inançlarımız değil, çevremizinde inançlarını sahiplenebiliyoruz. Özellikle gücümüzü dışarı vermek ve aslında ilişkide bulunmak istediğimiz kişi olmamızı engelleyen inançlarımızın üzerinden geçiyoruz. 

Aykut ve Esra’nın yıllarca süren ilişkisinin arkasındaki ideal ilişki tanımını ve ikisinin de ilişkilere yaklaşımlarını sizinle paylaşıyoruz. 

İnançlarımızı Masaya Yatırıyoruz

Bu seride inançlarımızı özellikle ilişkiler perspektifinden masaya yatırıyoruz ve aslında ilişkide kim olmayı seçtiğimizi anlatıyoruz. İlişkiler her zaman karşılıklıdır ancak bizim payımıza düşen kısmında biz gerçekten hangi inançlarımızın farkındayız? 

Serimizde inançlara özel bir bölüm olsa da, aslında her bölümde özellikle size hizmet etmeyen inançlarınızı keşfedebilirsiniz.İdeal ilişki yaratımı bülten setimiz aşağıdaki videoları kapsamaktadır:

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 1: Yaratımın ”olmazsa olmaz” maddeleri.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 2: Bağımlılık. İlişkinin var olmasına bağımlı olmak nedir? İlişki yaratımında bağımlılık bizi nasıl etkiler?

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 3: Çok uzak hedefler. Egonun bize oynadığı en en en tatlı oyunlardan biri uzak hedefler koymak. Uzak hedef koymak, ilişki yaratımımıza nasıl zarar verir?

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 4: İlişkinin tanımı. ilişki nedir? ilişkiyi nasıl tanımlarız? ilişkinin ne olduğuna kim karar veriyor? Sorularını masaya yatırıyoruz sizler için.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 5: İnanç sistemleri. Neyi istediğimizin ötesinde neye inandığımız yaratımlarımızın kalitesini belirleyecektir. Bu videomuzda sizlere ”gerçek inançlarınızı” bulmanın yollarından bahsediyoruz.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 6: Mükemmel ilişki nasıl olur? Mükemmel ilişki nedir ve bunun ne olduğunu nasıl anlayabiliriz?

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 7: İlişkide ”Alıcı – Verici” dengesi. Ne kadar muhteşem bir adam veya kadın gelirse gelsin hayatınıza, eğer alıcı verici dengesini tam olarak oturmadıysanız çuvallama ihtimaliniz yüksek.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 8: İlişkiyi vizyonlamak. Olay sadece boyunu posunu, eğitimini vizyonlamak değil, aksine, önemli olan duygulara odaklanarak vizyonlamak.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 9: 
İlişkiyi vizyonladık iyi güzel ama bakalım acaba vizyonladığımız ilişkiye ait miyiz? Vizyonunuza nasıl ait olabileceğinizi ele alıyoruz bu videomuzda.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 10: Duygularınızın sorumluluğu size ait. Bizce son derece tersinden anlaşılan çok önemli bir konu bu. Her ilişkide yapılan en büyük hatanın ”duygularınızın sorumluluğunu almamak” olmasının ne demek olduğunu adım adım açıklıyoruz sizlere.

İdeal İlişki Yaratımı Video Bülten Seti – Bölüm 11: Hayatınızın tadını çıkartmaya başlayın. Bir ilişkiye girmeden önce atılması gereken en önemli adımlardan biri işte bu.

İdeal İlişki Yaratımı setimiz toplam 11 üründen oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

İdeal İlişki Yaratımı seti Adanmışlık Paketi’ne dahildir. Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.