Aykut ve Esra ile Podcast

Podcast'in yayınlanan bölümlerinden haberdar olmak için lütfen emailinizi gönderin veya sitemize kayıt olun.

Uzun yıllar boyunca radyo’culuk yapmış olmamın etkisi sanırım, hala sesli yayınları videolu yayınlara tercih ediyorum. Zaten artık telefonlardan vs sesli yayınları dinlemek çok daha kolay ve pratik oldu. Sonunda Esra ile oturduk ve sizlere çok güzel bir podcast serisi hazırlamaya karar verdik. 

Serimiz boyunca konuları en basit şekilde, günlük hayatınıza uyarlayabileceğiniz tarzda aktaracağız. Her zaman olduğu gibi hem Esra’nın hem benim bakış açılarımı, benzerlikleri ve farkları ile duyacaksınız. Ekleyeceğimiz yeni bölümleri hazır oldukça burada bulabileceksiniz. Bölümler yayınlandıkça hem burada hem de ortalıkta var olan farklı mecralarda yayınlayacağız.

Elbette bizim sizlere anlatmak istediğimiz konular var ama sizlerden gelen sorular da bizler için son derece önemli o yüzden sorularınızı ne zaman isterseniz destek@ayratown.com emailimize gönderebilirsiniz.

Aykut & Esra

GİRİŞ YAPIN

Aykut ve Esra ile Podcast’leri dinleyebilmek için sitemize ÜCRETSİZ üye olmanız veya giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Girişi

Yeni Üyelik

Ayratown’a ücretsiz üye olarak Aykut ve Esra’nın
sizin için hazırladığı hediye video bülten setine de ulaşabilirsiniz.

Üyelik işlemini tamamladıktan sonra “8 Adımda Hayatınızı Değiştirin” mini video setine Profil sayfanızdan hemen ulaşabilirsiniz.

 

BÖLÜMLER

1. Bölüm:
Soru : Değersizlik ve yetersizlik üzerine. Bu duygular ile ilgili ne yapabiliriz?

2. Bölüm:
Soru : Çekim yasasını anlıyorum ama ya bizim çevremizde bulunanların – yakın ailemiz gibi – çektikleri, hastalık, iflas vb olaylardan biz nasibimizi alıyorsak bunu ne yapacağız? Biz de mi o olayları istemiş oluyoruz?

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.