Sertifika Programı Katılımcıları

İlk olarak 2016 Aralık ayında başladığımız sertifika programlarımızın sertifikalı yaşam koçlarını ve tüm katılımcılarımızı sizlere bu sayfada tanıtıyoruz. Bu muhteşem grubun yolculuklarının bir parçası olmak bizim için çok büyük bir zevk, muhteşem bir deneyim, harika bir öğrenim süreci ve unutulmayacak anılar oldu.

Hepsine bundan sonraki yolculuklarında başarılar diliyoruz.

Sevgilerimizle;
Aykut & Esra

Önemli Uyarı: Sertifikalı katılımcılarımız veya Aykut ve Esra’nın Sertifika programına katılan diğer katılımcılarımız, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu’ndan bağımsızdır.

Katılımcılarımızla yapacağınız her türlü çalışma sizin sorumluluğunuzdadır ve Ayratown Corp. herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sertifika Programı 2018

Birinci sertifika programı katılımcıları ve sertifikalı yaşam koçlarını görmek için tıklayınız.

Sertifika Programı 2019

İkinci sertifika programı katılımcıları ve sertifikalı yaşam koçlarını görmek için tıklayınız.

Sertifika Programı 2020

Üçüncü sertifika programı katılımcıları ve sertifikalı yaşam koçlarını görmek için tıklayınız.

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.