Neden varız? Ayratown ne yapıyor?Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Neden varız? 

Maddi açıdan sürünürken şimdi bereket ve bolluk içinde yaşayan iki insanız. 

İşlemeyen ilişkiler yaşarken, şu an baya uzun bir süredir harika bir ilişki yaşıyoruz ve giderek güzelleşen bir evliliğin içindeyiz. 

Daha önce sadece ve sadece kiramızı ödeyebilmek için Aykut garsonluk yaparken ben tezgâhtarlık yaparken, bugün her sabah kalktığımızda ilham dolu ve kalbimizden acayip sevdiğimiz bir işi her gün yapan iki kişiyiz.

Buraya nasıl mı geldik? 

Size söyleyebilirim ki kesinlikle şans eseri değildi. Kendi gizli düşüncelerimizi bulduk, kendi inanç sistemlerimizi bulduk, frekansımızı yükselttik, kendimiz çok uzun bir süre sevgili Darel Rutherford koçumuzla çalıştık. Yani baya bir süre kendi üzerimizde çalıştık ve sonunda başardık. İşte bunu anlatmak için buradayız. 

Bunun sadece bizim için değil, herkes için mümkün olduğunu anlatmak için buradayız. 

Kimler için buradayız diye soracak olursanız, hayallerini gerçekliğe dönüştürmek isteyen kişiler için buradayız. Kendi içlerindeki gücü keşfetmeye hazır olan insanlar için buradayız. En önemlisi hayatını bir kurban gibi değil, hayatın kahramanı olarak yaşamak isteyenler için buradayız. 

Şu soruyu kendinize hiç sordunuz mu? 

Niye buradayım? Burada ne yapıyorum? Nereye doğru gidiyorum? Niye kaybolmuş gibiyim? Niye kafam karışık? Niye yalnız hissediyorum? Niye korkularım var? Çocukken hatırladığım ben şimdi niye yok? Hayatımın kahramanı mıyım, yoksa kurbanı mı? Değişmeye hazır mıyım? Evrenin bir parçası mıyım, yoksa kenara itilmiş kakılmış biri miyim? 

En önemlisi istediğim hayatı yaşamak için özgür müyüm? Tabii ki özgürsünüz. 

İstediğiniz her şeyi yapabilir, istediğiniz her şey olabilirsiniz. Yaratımlarınızın sınırı olması fikri bile sadece saçmalık. Deneyin, hata yapın, tekrar deneyin. Bırakın hatalarınızın sayısı becerilerinizin sayısından daha fazla olsun. Kimin umurunda? Geriye baktığınızda keşke yerine denedim diyebilin. Kendinizi ve yaşamı sürekli kutlayın. Koca evrenin içinde belki minicik bir parça gibi hissediyorsunuz ama aslında ya evren sizin içinizde minicik bir parçaysa? 

Gücünüzü sahiplenin. Hediyenizin değerini bilin. 

Muhteşem varlıklar olduğunuzu, tanrısal olduğunuzu hatırlayın. Öğrenmeyin, hatırlayın. Sadece unutmuştunuz hepsi o. Ve bugün hatırlamak için çok güzel bir gün. Hatırlayın.

 Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.