loader image
Karşınızda olan birini “anlamak” ile “kabul etmek” aynı şey değildir.

Neden varız? Ayratown ne yapıyor?

Neden varız? 

Maddi açıdan sürünürken şimdi bereket ve bolluk içinde yaşayan iki insanız. 

İşlemeyen ilişkiler yaşarken, şu an baya uzun bir süredir harika bir ilişki yaşıyoruz ve giderek güzelleşen bir evliliğin içindeyiz. 

Daha önce sadece ve sadece kiramızı ödeyebilmek için Aykut garsonluk yaparken ben tezgâhtarlık yaparken, bugün her sabah kalktığımızda ilham dolu ve kalbimizden acayip sevdiğimiz bir işi her gün yapan iki kişiyiz.

Buraya nasıl mı geldik? 

Size söyleyebilirim ki kesinlikle şans eseri değildi. Kendi gizli düşüncelerimizi bulduk, kendi inanç sistemlerimizi bulduk, frekansımızı yükselttik, kendimiz çok uzun bir süre sevgili Darel Rutherford koçumuzla çalıştık. Yani baya bir süre kendi üzerimizde çalıştık ve sonunda başardık. İşte bunu anlatmak için buradayız. 

Bunun sadece bizim için değil, herkes için mümkün olduğunu anlatmak için buradayız. 

Kimler için buradayız diye soracak olursanız, hayallerini gerçekliğe dönüştürmek isteyen kişiler için buradayız. Kendi içlerindeki gücü keşfetmeye hazır olan insanlar için buradayız. En önemlisi hayatını bir kurban gibi değil, hayatın kahramanı olarak yaşamak isteyenler için buradayız. 

Şu soruyu kendinize hiç sordunuz mu? 

Niye buradayım? Burada ne yapıyorum? Nereye doğru gidiyorum? Niye kaybolmuş gibiyim? Niye kafam karışık? Niye yalnız hissediyorum? Niye korkularım var? Çocukken hatırladığım ben şimdi niye yok? Hayatımın kahramanı mıyım, yoksa kurbanı mı? Değişmeye hazır mıyım? Evrenin bir parçası mıyım, yoksa kenara itilmiş kakılmış biri miyim? 

En önemlisi istediğim hayatı yaşamak için özgür müyüm? Tabii ki özgürsünüz. 

İstediğiniz her şeyi yapabilir, istediğiniz her şey olabilirsiniz. Yaratımlarınızın sınırı olması fikri bile sadece saçmalık. Deneyin, hata yapın, tekrar deneyin. Bırakın hatalarınızın sayısı becerilerinizin sayısından daha fazla olsun. Kimin umurunda? Geriye baktığınızda keşke yerine denedim diyebilin. Kendinizi ve yaşamı sürekli kutlayın. Koca evrenin içinde belki minicik bir parça gibi hissediyorsunuz ama aslında ya evren sizin içinizde minicik bir parçaysa? 

Gücünüzü sahiplenin. Hediyenizin değerini bilin. 

Muhteşem varlıklar olduğunuzu, tanrısal olduğunuzu hatırlayın. Öğrenmeyin, hatırlayın. Sadece unutmuştunuz hepsi o. Ve bugün hatırlamak için çok güzel bir gün. Hatırlayın.

 Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Whatsapp'tan Gönder
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Günlük Şükür Maratonu

21 GÜN ŞÜKÜR MARATONU https://vimeo.com/777645111 Aykut ve Esra ile Şükür Maratonu toplam 21 bölümdür. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Satın Al – 33$

Esra ile Kundalini Yoga Sertifika Programı

Esra ile Kundalini Yoga Eğitmenlik Sertifikası2024 Katılımcılarımızdan bazılarının size bir mesajı var Esra’nın Size Mesajı Kayıt Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular 2024, YENİ SENEDE, YEPYENİ SİZ!

Aykut & Esra ile Tekne Kampı

Aykut ve Esra ile Tekne Kampı – EYLÜL 2023 2022 Yaz sezonu katılımcıların size bir mesajı var https://vimeo.com/773707187https://vimeo.com/753412697 Yaaa yaza daha güzel veda edilir mi

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

21 GÜN BEREKET KAMPI Aykut & Esra, bu zamana kadar sizden gelen soruları düzenleyip, kendi deneyimleriyle sizlere yepyeni bir program hazırladı. Bu programda on seneyi

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.