Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Bir varmış bir yokmuş. Bir zamanlar ülkenin birinde güzel bir kız çocuğu yaşarmış. Bu kız çocuğu her çocuk gibi kendi ışığına inanırmış. İçinde çok özel bir şey olduğunu, kendisinin çok özel olduğunu bilirmiş. Bu güzel çocuğun gözleri parlarmış her zaman. Ona derlermiş ki “gözlerinin gülümsemesini kaybetme”. İçindeki çocuğa inandığı için “bu nasıl olabilir ki” dermiş, her istediği şıp diye olan, hayattan bu kadar keyif alan bu çocuk nasıl ışığını kaybedebilirmiş ki…

Gel zaman git zaman bizim çocuk büyümüş. Büyüdükçe kendine güveni azalmaya başlamış. Geçmişinde pişmanlıklar oluşmuş, gelecek ise endişelerle doluymuş. Bu dönemde kendine çok acımasızca davranmaya başlamış ve önce yüreğindeki sonra da gözlerindeki ışık sönüvermiş. 40’lı yaşlarına yaklaştığında artık eski halinden eser kalmamış. Hayatı endişeler ve yüklerle dolmuş. Bu yükler ona ağır gelmeye başlamış. Korkusu öfkeye dönüşmüş. Kendini kaybolmuş hissetmeye başlamış. Artık hayatı onun kotrolünde değilmiş. Başkalarının dayatmalarını yaşamaya mecburmuş. Hayatı ellerinin arasından kayıp gidiyormuş. Tüm sevdikleri uzaklaşmaya başlamış, aynaya baktığında kendini hiç beğenmiyormuş, işinde de çok mutsuzmuş. Sürekli haksızlığa uğruyormuş.

2016 yılının Aralık ayının ilk günlerinde bu çocuk yeniden doğmuş. Çok sevgili hocaları Aykut ve Esra ona ilham olmuş. Önce yüklerle yaşamanın da seçim olduğunu hatırlamış. Her yaptığı şeyde bunu seçiyor muyum yoksa mecburiyetten mi yapıyorum demeye başlamış. Böylece eşiyle mutlu bir hayatı seçmeye karar vermiş. Huzuru seçmiş. Şartlardan bağımsız olarak mutlu olmayı seçmiş. 75 kilo değil 57 kilo olmayı seçmiş. Seçtikçe kapılar önünde açılmış. Bereketi seçmiş. Işık olmayı seçmiş ve parlamaya başlamış, YENİDEN…
Ve farketmiş ki o yaptıysa bunu herkes yapabilir. Hikayesini paylaşmaya karar vermiş. Belki muhteşem birer varlık olduklarını unutanların hatırlamasına yardımcı olur diye, Esra&Aykut’un ona oldukları gibi o da başkalarına ilham olur diye.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: