Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

21 Mayıs 1984 yılında Almanya da doğdum… Henüz bebekken geldiğim Güzel İzmir ‘ de yaşamaktayım… Aşık olduğum adam ile 2006 yılından beri birlikte, 2011 yılından beri evliyim J Çok şükür her geçen gün daha da muhteşem olan hayatımıza 2014 yılında oğlumuz RÜZGARIMIZ katıldı… Bende sadece bilgi olarak var olan koşulsuz Sevgiyi anladığım , deneyimlediğim büyük aşk… RÜZGAR …
Ege Üniversitesi Beden Eğitimi öğretmenliğinden mezun olduktan sonra Psikoloji , YARATIM , Çekim Yasası vb konulara olan merakımdan dolayı 2007 yılında Sporda Psiko-Sosyal alanlar üzerine Yükseklisans ve sonrasında yine aynı alanda Doktora yaptım … Bu dönemde pilates üzerine uzmanlaştım… Kendi alanımda master trainer oldum… Yani pilates eğitmenlik eğitimleri açıp pilates eğitmenlerini yetiştirdim… INN-GYM SPORTS adında üç tane salonumuz var … Ve halihazırda spor eğitmenliğime de devam etmekteyim …

Spor psikolojisi üzerine yaptığım yükseklisans ve doktora beni kuramsal ve teorik anlamda çok beslese de aslında aradığım soruların cevapları değillerdi… 2009 yılında şuan ki sevgili hocam olan Aykut Oğut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabı ile buluşup , işte aradığım cevaplar dedim ve belki de şuanki yolculuğumun ilk adımlarını attım… Pek çok kitap , bülten , bilgi derken 2012 yılında “Haydi bakalım şimdi bilgileri deneyimleme zamanı , madem bizler kendi Hayatlarımızın yaratıcısıyız, o zaman ben Beyaz bir Jeep İstiyorum” dememle Yaşam Koçluğu Mesleğimin belki de ilk gerçek adımlarını attım… Merak edenler için ,Beyaz Jeep Hikayesi ni internet sitemde keyifle paylaştım.

Artık bilgilerimi deneyimlemiş , yaratmanın gerçekten tadına varmış ben , bu süreçte kişisel gelişim alanında daha da derinleştim , daha çok kitap , daha çok araştırma , daha çok tecrübe derken 2014 yılında ayrıca Holoterapi Nefes Koçluğu Eğitimi de aldım …Ve bu aralar bir yandan da hipnoz, regresyon eğitimleri yolculuğum başlıyor.

2013 yılından beri Birebir Yaşam Koçluğu Seansları Vermekteyim…
Son olarak 2016 yılında Canım Hocalarım Sevgili Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut un ilk kez açtıkları “Yaşam Koçluğu Sertifika Programına” katıldım… Toplamda 15 ay süren , soooon derece yoğun olan , bu muhteşem sertifika programının da bana kattıklarıyla artık daha da çok kişiye ulaşmak adına , internet sitemi açtım, sosyal medyada facebook ve intagram hesaplarımdan da kendi hayatının kahramanı olmaya niyetli pek çok kişi ile buluşuyorum….
Benim için Dönüşümün ve Yaratımın ilk adımı “Şükür Workshopu” ve “Yaratım Workshopu” başta olmak üzere pek çok konuda workshoplar düzenliyorum…
Her Zaman Söylediğim Gibi ; Denk Geldiysek Mutlaka bir Nedeni Vardır…

” Yaratım Çok Keyifli Bir Oyun ”
Birlikte Oynayalım mı ?

Çokça Şükür…
Bolca Şükür…

İnci Güneş Bakar

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: