Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Merhaba, ben İpek Tiryaki. 15 Nisan 1985’de İstanbul’da doğdum. Üniversite’de film okumak istememe rağmen, bir şekilde ikna edilip işletme bitirdim. Hayatımın büyük bir kısmında bu durumdan dolayı ailemi suçlamıştım şimdi görüyorum ki gücüm yeteri kadar elimde değilmiş, hayatımla ilgili bazı önemli kararları vermelerine izin vermişim.

Farkındalık yolculuğum 2011 yılında Aykut’un muhteşem kitabıyla başladı ve sonrasında hiç bir şey eskisi gibi olmadı.
Bu süreçte kendim için yaptığım en güzel şey, hiç kimseyi dinlemeden 2013 yılında kendi evime çıkmam oldu. Bu hiç kimseyi dinlemeden kısmını çok kolay atlatmadım ama beni Esra’nın tek bir sorusu motive etti. “İpek sen kaç yaşındasın?” Bu kadar, bunu sordu ve cevabına bile ihtiyaç yoktu. Bu soruyu takip eden hafta evi tutmuştuk. Yavaş yavaş gücümü elime almaya başlamıştım.

2014 yılında işle ilgili buhranlar geçirip, hem kendimi, hem başkalarını suçlama yolunda ilerlerken, bu konularla ilgili ilk workshopumu Aykut ve Esra’nın hocası Darel Rutherford’dan aldım. Bu ilk workshop yolculuğunda tek odaklandığım istediğim şeyi vizyonlamaktı.”Hayatımda bir şey olsun ve bunu yaparken hem çok mutlu olayım, hem de güzel para kazanayım” O şeyi hiç bir zaman dillendirmedim. Derken 2015 Eylül ayında bir anda kendimi Afrika’ya giden bir uçakta buldum. Yine hayatıma Esra’nın muazzam bir şekilde soktuğu Kundalini Yoga’nın eğitimini almaya onun da hocası olan Gurmukh’un yanına gittim. İlk başta amacım sadece bu kadar etkilendiğim bir öğretiyi daha derinlemesine öğrenmekti. Derinlemesine öğrenmeye başladıkça bu bilgilerin sadece bende kalmasını istemedim. Eğitimden döndükten sonra ve hala maksimumda insana ulaşıp, Kundalini Yoga’nın dönüştürücü etkisini görmeleri için bildiğim her şeyi anlatıyorum. Bunu anlatmaktan çok deneyimlemenin önemli olduğunu bildiğim için herkesin ulaşabileceği bir YouTube kanalı kurdum. Kundalini Lovers YouTube kanalı 2016 Nisan ayından beri her gün daha fazla insana hayat dönüştürücü meditasyonları ulaştırıyor.

Bir şeyi öğrendiğimde, hayatımda uyguladığımda ve bu yöntemin işime yaradığını gördüğümde, tek isteğim bunu daha fazla insanla paylaşmak. Ben bir şeyi bu kadar kolay değiştirip, dönüşttürebiliyorsam, bunu herkesin yapabileceğini biliyorum. Bazen kendi potansiyelimizi anlamak ve yaratmak için bazı sorulara ihtiyaç duyuyoruz. Şimdi 1,5 sene boyunca Aykut ve Esra ile geçen muhteşem dönüştürücü koçluk eğitiminden sonra yine içimden bilgiler taşıyor ve paylaşmak istiyorum. Siz de hayatınızın daha iyi bir versiyonunu yaşamak istiyorsanız, neden şu anda o versiyonu yaşamadığınızı beraber bulalım. Bu yolculukta bazen biriyle kol kola ilerlemek, hayatı çok daha kolaylaştırıyor.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: