Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Selaamm :)))))

Meraklı bir çocuktum ben.Çok okurdum. Okuduğum,izlediğim,duyduğum her şeyi öğrenmek isterdim.
Hiç doymayan bir  obur gibi…Öğrenmeye duyduğum heyecan güzeldi de;öğrenmenin bir türlü sonu gelmiyordu.Hep dahası olmalıydı.

Sanki bir yerlerde bir zirve vardı ve ben oraya ulaşınca her şey tam olacaktı…

Büyüyünce de bu alışkanlığım devam etti. Yeni bir şey yapmak istediğimde her ayrıntısını önceden öğrenmek ve her olasılığa hazır olmak istiyordum.Amma velakin bu huy (!) adım atmamı sürekli geciktiriyordu. Ve çoğu kez vazgeçiyordum; daha hazır değilim ben,diyerek…
Yani olduğunu varsaydığım zirve benden hâlâ çoook uzaktaydı.
Bu huyumun (!) beni hep aynı döngüde tuttuğunu fark ettiğimde bir şeyler değişmeye başladı.
Niye bu huyu (!)  edinmiştim,sorgulamaya başladım.Bu süreçte birçok eğitim aldım ve birçok şey öğrendim.
Yine de eksik kalan bir şeyler vardı.Benim için bu eksik Aykut ve Esra’nın eğitiminde öğrendiklerimle tamamlandı.
Bir zirve yoktu ve dolayısıyla o zirveye ulaşmama da gerek yoktu. Çünkü; huy diye tanımladığım  her alışkanlığım; kendimle ilgili aldığım kararların birer ifadesi idi.Çocukken kendimle ilgili,hayatla ilgili,ilişkilerle ilgili,parayla ilgili kısacası birçok konuyla ilgili birçok karar almışım. Bazı inançlar edinmişim ve bir parçam da benim için o inançlarımı korumaya çalışıyormuş..
Döngü dediğim de inaçlarımın hayatta tekrar ve tekrar kendini ifadesi ve bir zamanlar benim verdiğim bir emrin yerine getirilmesi imiş…
Kaynağa indiğimde yani kendimle ilgili bakış açımı değiştirdiğimde döngü kırıldı ve hayatım değişti:))

Ve bugün ”yaşam koçu” olarak karşınızdayım.Kendini seven,yeterliliklerinin farkında olan,gücünü sahiplenen,hayatının keyfini süren,geçtiği yollardan geçmek isteyenlere büyük bir zevkle alan tutan bir yaşam koçu…Yolculuğun muazzamlığını iliklerine kadar hisseden, buna izin veren ve bunu koçluğuna da taşıyan biriyim çook şükür…
Hayat kolay,keyifli, bereketli ve keşif dolu bir serüven.Yeni bakış açım bu ve sizinle paylaşmaya hazırım,beklerim:)))
Sevgimle…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: