Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Benim kişisel gelişim ve değişim yolculuğum Aralık 2016 da iç sesimi dinleyerek sevgili hocalarım Aykut ve Esra’nın yaşam koçluğu sertifika programına katılmamla başladı. Evet öncesi de vardı…2010 yılından beri okuduğum kişisel gelişim kitaplarının, katıldığım eğitim ve workshopların, aldığım enerji seanslarının sayısını ben bile hatırlamıyorum:)) Hepsinden birşeyler aldım ve kendi gelişimimde işime yarıcak “aha noktaları” buldum. Kimi benim için daha ilham verici iken, kimisi içinde “bu benim için değil” dedim. Ama hep birşeylerin eksik kaldığını hissediyordum. Bu böyle olmamalıydı… Tek seçeneğimin kendi yaratım gücümü kullanmayı öğrenmek ve istediğim hayatı yaratmak olduğunu fark ettiğin gün, işte o gün, benim için gerçek değişim başladı. Yolculuğum boyunca kendimi keşfetmenin ve gücümü elime alıp istediğim hayatı yaratmanın muhteşem keyfini yaşadım. Peki yolculuk bittimi? Tabiki hayır! Daha keyifli, daha özgür, daha bereketli ve herşeyin dahası olarak olarak benim için devam ediyor… Şimdi sıra bu bilgilerimi ve deneyimlerimi sizlerle paylaşıp, sizlerinde dönüşümünüze ve içinizdeki gücü keşfetmenize alan tutmakta. Şuan Amsterdam’da yaşıyorum ve online yaşam koçluğu seansları ile sizlere destek oluyorum. Sorularınız için bana herzaman ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir yolculuğunuz olsun…
Sevgiler
Zeynep

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: