Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Zuhal Polat - Yaşam Koçu - Ayratown - - Aykut Ogut - Esra Banguoglu

Zuhal Polat

  
  zuhalpolat@yahoo.com
 

Merhaba,
18 mayıs 1983 yılında insan olmayı deneyimlemek için bu dünyaya giriş yapmaya karar verdim ve giriş yaptığım saniye bunun kendi kararım olduğunu unuttuğum için yaklaşık 25 sene boyunca neden bu saçma sapan yerde olduğumu, insanların ne yapmaya çalıştıklarını, neden bu kadar mutsuz olduklarını ve mutluymuş gibi davrandıklarını, kadın olmanın neden cezalandırıldığını ve daha birçok şeyi anlamaya çalıştım. Ailemden aldığım en büyük nasihat, kadın olduğum için maddi olarak kendi ayakları üzerinde durmak zorunda olduğum yoksa ‘’kötü şeyler’’ yaşarsam fakirlik içerisinde bunlarla baş edemeyeceğim idi ve doğal olarak kendi ayaklarının üzerinde duran güçlü bir kadın olmak hayatımın olmazsa olmaz hedefi haline gelmişti. Dolayısıyla Türkiyenin en iyi üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversitesine gidip oradan mezun olmam her şeyi çözecekti ve ben çok başarılı, kendi ayakları üzerinde duran güçlü bir kadın olacaktım.. Tabi ki işler hiç de öyle gitmedi..

2008 yılında çok havalı bir şekilde Bilkent Üniversitesinden mezun oldum ve yine çok havalı bir şekilde yaptığım yüzlerce iş başvurusu geri çevrilince, doğal olarak hayatta en çok korktuğum şey başıma gelmişti ve artık hiç para kazanamayan güçsüz bir kadındım..Ciddi anlamda depresyona girip neden ben, neden buradayım, neden istediklerimi vermiyorsun ve neden hiç para kazanamıyorum gibi zamanında hepimizin sorduğu soruları sormaya başladım ve bu soruların cevapları o dönem sevgili hocam Aykut Oğut’un Evrenden Torpilim Var kitabı ile gelmeye başladı. Kitaplarla başlayan yolculuğum katıldığım bir workshop ve sertifika programı ile devam etti. 2 sene boyunca devam ettiğim bu eğitimler ile şuan tek söyleyebileceğim şey; EVET DOĞRU! Düşüncelerimiz hayatımızı yaratıyor ve bende kendi düşüncelerimle kendime öyle bir hayat yaratmıştım. Kendi hayatımı hangi düşüncelerimle, ne şekilde yarattığımı gördüğümde, düşüncelerimi değiştirerek tüm hayatımı değiştirdim ve değiştirmeye devam ediyorum. Daha önce hiç para kazanamayan ben, şuan Yaşam koçluğu ve İhracat Broker’lığı yapmaktayım. Eskiden son derece berbat olan insan ilişkilerim şuan çok keyifli bir hal aldı ve hayattan hiç keyif almayan bir insan iken artık hayatı çok eğlenceli bir oyun olarak görüyorum.. Ve şuan, kendi hayatını adım adım değiştirmiş, her şeyin mümkün olduğunu deneyimlemiş, ve bu mesleği, bu işin duayenlerinden öğrenmiş bir yaşam koçu olarak yaptığım birebir seanslarla, hayattan daha fazlasını isteyen insanlara onların yolculuğunda destek olmaya devam ediyorum.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: