Yaşam Koçluğu Sertifika 2019 Mezunu

Hayatının kahramanı da senaristi de sensin!…

Oldum olası sevdim kişisel gelişimi. Ama asıl dönüm noktam Evrenden Torpilim Var kitabıyla tanışmamla oldu. Tam da anneliğin ilk zamanlarına rastlayınca bu dönem, galiba ben depresyonda olmayı seviyorum diyerek Aykut’tan seans almaya başladım. İçimdeki gücün farkına varmamla önce ben değişmeye başladım, sonra da tüm hayatım. Ve bu yolculuk ‘Mükemmel Annelikten Vazgeçtim’ kitabımı çıkartmamla taçlanmış oldu. 

Bu yolculuğa duyduğum aşkla hiç bırakmadım peşlerini Aykut ve Esra’nın. Önce workshoplar, sonra ise sertifika programı. Kızımla ve annelikle yaşadığım ilişkideki değişim, gelirimi dörde katlamam, eczacı olmama rağmen yıllardır yaşadığım alerjimin ilaçsız yok olması, hayattan ve kendimden aldığım keyfin katlanması, mükemmel olmamakla muhteşem hissetmem, kontrol çılgınlığımdan vazgeçip evrene güvenmem ve daha niceleri…

Şu an hayatın neredeyse, tam da istediğin yerde aslında. Kendini tanıdıkça, anladıkça tüm hayatının senaristinin sen olduğunu farkediyorsun. Ama işin güzel yanı, bu senaryoyu değiştirmek yine senin elinde. İçinde ki gücü farket, keyif al ve bırak detayları evren halletsin!

Artık bildiklerimi ve tecrübelerimi aktarma zamanı. Öğrenme aşkının yanına, öğretme aşkı da eklendi hayatıma. Bunun içindir ki; ‘Keyifli Annelik’ ve ‘Yeni Sen’ başta olmak üzere, çeşitli workshop ve seminerler düzenliyorum.

Değişim mümkün, kolay ve çoook eğlenceli..

Ben yaptıysam sen de yaparsın!

Yolu göstermek için burdayım…

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: