loader image
Karşınızda olan birini “anlamak” ile “kabul etmek” aynı şey değildir.

Yaşam Koçluğu Sertifika 2020 Mezunu

Aykut & Esra Yaşam Koçu Sertifikalı Koçu - Canan Yerlikaya

Canan Yerlikaya

Kendimi ve hayatı anlamaya dair yolculuğum; çocukken, cevapsız kaldığına inandığım ancak sormaya devam ettiğim sorularımla başladı.:) Uzunca bir süre cevaplar peşinde koştum , ta ki cevapların peşini bırakana kadar..İşte o zaman, sorularım beni muazzam kitaplar , insanlar , yerler , öğretilerle tanıştırdı..

Yolculuğun seyri, 2011 yılında sevgili hocam Esra Banguoğlu Oğut’un hayat hikayesini internette okumam ile muazzam bir şekilde yön değiştirdi..Çokkk şükran doluyum; heyecanlandıran , ilham veren , gücümü hatırlatan muhteşem dönüşüm hikayesini paylaşmasına ve sorduğum soruların beni o yazı ile buluşturmasına..

Sonrasında bu süreç, bakış açımın değişmeye /genişlemeye başlaması ve yoga öğretisiyle tanışmam ile devam etti ..Tanıştığım öğretmenler ,okuduğum kitaplar , katıldığım dersler, başka başka pencereler açtı hayatımda..Metaforlarla anlatmayı sevdiğimdendir ; bu dönemi ,içinde yaşadığım evin genişlemesine benzetiyorum , bir sürü pencere eklendi bu eve ,içerisi daha fazla ferahlamaya , aydınlanmaya başladı..

2019 yazında, canım hocalarım Sevgili Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un açtığı sertifika eğitimine katılmam yine bu yolculuktaki en güzel kararlarımdan ,kendime verdiğim en güzel hediyelerimdendir.

Aslında bir “kişisel gelişim” koşusunda değil de , bir “kişisel kabul” yolculuğunda oluşumuzu fark ettiren muazzam bir hediye:)

Bu dönemde ,kitap satırlarında yazan ya da duyduğum ;”kendine değer vermek”, “gücünü içine almak”, “kendini sevmek” gibi pek çok cümle ve terim , bilginin ötesinde bilince yerleşmeye , anlamlarını hissettiğim, yaşadığım gerçekliklere dönüşmeye başladılar.. Kendimle olan ilişkim, hayata bakış açım çok daha güzel ,hayallere giden yol çok daha keyifli bir hal almaya başladı..

Örneğin siz bu satırları okurken ,ben hayallerimden birini daha keyifle gerçekleştirmiş ,çokkkk sevdiğim Ayratown’da , hikayemi sizlerle paylaşıyorumdur.ツ

Hepimizin kendini keşfetme ve dönüşüm yolculuğu biricik ve çok değerli..

Unuttuğumuz / bir şekilde aldığımız kararlar ile sınırlandığımız, muazzam potansiyelimizi yeniden hatırlama ve sahip çıkma yolculuğumuzda ;
koçluk ise harika bir keşif ve dönüşüm alanı açıyor.

Bu alanı ,benimle paylasan değerli hocalarıma çokkk şükür doluyum ,kendi dönüşümleri için heyecanlanan, adanmışlıkla yürümeye hazır olanlarla da paylaşmaktan keyif ve heyecan duyuyorum..

Sevgilerimle

Canan

Aykut & Esra ile 21 Günlük Şükür Maratonu

21 GÜN ŞÜKÜR MARATONU https://vimeo.com/777645111 Aykut ve Esra ile Şükür Maratonu toplam 21 bölümdür. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Satın Al – 33$

Esra ile Kundalini Yoga Sertifika Programı

Esra ile Kundalini Yoga Eğitmenlik Sertifikası2024 Katılımcılarımızdan bazılarının size bir mesajı var Esra’nın Size Mesajı Kayıt Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular 2024, YENİ SENEDE, YEPYENİ SİZ!

Aykut & Esra ile Tekne Kampı

Aykut ve Esra ile Tekne Kampı – EYLÜL 2023 2022 Yaz sezonu katılımcıların size bir mesajı var https://vimeo.com/773707187https://vimeo.com/753412697 Yaaa yaza daha güzel veda edilir mi

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

21 GÜN BEREKET KAMPI Aykut & Esra, bu zamana kadar sizden gelen soruları düzenleyip, kendi deneyimleriyle sizlere yepyeni bir program hazırladı. Bu programda on seneyi

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.