loader image
Evrende, hepimizin istediği gibi var olabilmesi için yeterli yer var.

8 Haftalık Workshop Haber 24’te

Değişime bir adım kadar yakınsınız

Kişisel gelişim yolunda yaptıkları işlerle kişisel gelişim fobisini yıkan iki isim Aykut ve Esra Oğut sizi değişim yolculuğuna davet ediyor.

Aykut ve Esra Oğut denildiğinde birçok insanın yüzünde umut ya da gülümsemenin görülmesi sevenleri tarafından tesadüf sayılmıyor.

Bir çok insanın hayatını değiştirecek adımları atmaları konusunda cesaretlendiren, yol gösteren, hayatın aslında, kişiler tarafından “en kötü” denildiği zamanlarında dahi bir fırsat olduğunu savunan iki insan. Aykut Oğut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabıyla başlayan, Esra Banguoğlu Oğut’un Kundalini Yoga’yı Türkiye’ye getirmesiyle devam eden kaynaşma sürecinde birçok insan gülümsemeyi yeniden öğrendi. Kişisel gelişim alanında yapılan başarısız ve antipati yaratan pazarın “bozuk mallarına” inat ortaya koydukları samimiyetleriyle Türkiye’ye “nefes alıyorsak umut vardır” dedirttiler.

Şimdi bu muazzam çiftle çalışma şansınız var, acele edin ya da etmeyin gerçekten orada olmayı istiyorsanız zaten olacaksınız desek ne dersiniz? Hem evrenden torpilli hem açık sözlü hem de en dipten en tepeye çıkma yolunda yükselişi deneyimlemiş Aykut ve Esra Oğut sizi eve gidiş yoluna davet ediyor. Türkçe’deki “ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” deyiminin tam olarak bir yansıması olan çift, tavsiye ettikleri her şeyi birebir yapmış ve başarıya ulaşmış.  8 hafta sürecek ve 50 kişiyle sınırlı olan  workshop’a katılmak için siz de bir adım atın. Yapacağınız en iyi yatırımın kendinize olduğunu unutmayın.Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Whatsapp'tan Gönder
E-Posta ile Gönder


Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.