Keşke Kadın Olsam Video Bülten SetiShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Keşke Kadın Olsam video bülten setimiz toplam 11 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Düzenli videolar, Aykut & Esra ile Canlı Yayınlar ve Daha Fazlası Yaratım Kulübü'nde!

Ayratown Yaratım Kulübü’nde bolluk bereketten, Kundalini Yoga’ya kadar pek çok konuda yayınlanan videolarla, düzenli olarak kendi üzerinizde çalışabilir, Yaratım Kulübü üyelerine özel grupta enerjinizi arttırabilirsiniz.

Aykut & Esra’nın CANLI yayınlarıyla desteklenen bu özel programı kaçırmayın!Keşke Kadın Olsam video bülten serisine hoş geldiniz.

Bu video bülten setini yeni çıkan kitabımız “Keşke Kadın Olsam” ile karıştırmayın ancak bu setimiz kesinlikle “Keşke Kadın Olsam” kitabımızla paraleldir.

Bu seti hazırlamamızdaki asıl amacımız, kitabı okuduktan sonra aklınıza takılacak bazı konulara daha birebir cevaplar verebilmek ve en önemlisi Esra’nın da bu konuyla ilgili görüşlerini, düşüncelerini sizlerle paylaşmak istememiz.

Kendi gücünüzü elinize alabilmeniz dileğiyle.

Kendi Gücünüzü Elinize Alın

Bir kadın olarak güçlerinizi farkında mısınız? Kendi gücünü ele almanın ne kadar kuvvetli bir enerji olduğunu biliyoruz. Sizin de kendi gücünüzü elinize almanızı istiyoruz. 

Bu serimizde özellikle kadın olmak, kadın olmanın Evren’deki yeri ve daha da önemli, kendi gücünüzü elinize almanın ne demek olduğunu anlatıyoruz. 

Enerjinizi Dengeleyin

Yaşamımızın her anında farklı enerjileri deneyimliyoruz. Gözlemlerimiz özellikle feminen ve maskülen enerjileri hissetmenin ve anlamın yaratımlarımıza katkısının çok büyük olduğunu gösteriyor. 

Çok yaratıcı, muhteşem fikirlere sahipseniz ama gerçekleştiremiyorsanız veya sürekli eylem çözümleri peşinden gidiyor, her şeyi yapıyor ama yine de kendinizi rahat hissetmiyorsanız, feminen ve maskülen enerjiler ilginizi çekecektir. 

İçsel Rehberliğinizi Takip Etmek

Hepimizin doğuştan sahip olduğu içsel rehberliğimizi yeniden keşfediyoruz. İçsel rehberliğimizi kullanmak ne demek? Günlük yaşantımızda EGO ve içsel rehberliği nasıl ayırt edeceğiz? Bir kadın olarak içsel rehberliğinizin gücünü farkında mısınız? 

İçsel rehberlik konusu sadece kişisel gelişimde değil, her anımızda bizim için çok önemli bir kavram. Bütün öğretilerimizde Evrensel zekayı hissetmeyi ve deneyimlemeyi anlatıyoruz. Serimizin bu bölümünde de içsel rehberliğinizi nasıl etkili kullanabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz. 

Kendi Özelinizi Korumanın Önemi

Bazen kendi özelinizi korumanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Özellikle geçmişten gelen inançlarımız ve toplumsal olaylar bazen kendi özelimizi korumayı zorlaştırabiliyor. 

Kendi özelimizi korumanın önemini ve bu konuda dikkat edebileceğiniz ipuçlarını sizinle paylaşırken, Aykut ve Esra’nın kendi deneyimlerinden de kendi özelinizi korumak ile ilgili farklı bakış açıları gözlemleyebilirsiniz.11 bölümlük bu video bülten setimizde;
– Kadın olmanın gücünü,
– Kadının neden erkekten daha üstün olduğunu,
– Günümüz koşullarında “kadınlar üstün değildir” diye neden konuşulduğunu,
kendi dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık.

Keşke Kadın Olsam video bülten setimiz toplam 11 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Torpilli Seanslar

Aykut & Esra’dan koçluk seansı almak artık çok kolay! Online Zoom odasında birebir koçluk seansları yapıyoruz!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İdeal İlişki Yaratımı

Daha keyifli, mutlu, coşkulu ve giderek artan bir enerjiyle ilişkilerinizi yaşamak istiyorsanız, burası tam size göre!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.