loader image
Potansiyelinizin farkında olun! Sandığınızdan daha iyisiniz!

''KEŞKE KADIN OLSAM'' VİDEO SERİSİ

Keşke Kadın Olsam video bülten setimiz toplam 11 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Keşke Kadın Olsam video bülten serisine hoş geldiniz.

Bu video bülten setini yeni çıkan kitabımız “Keşke Kadın Olsam” ile karıştırmayın ancak bu setimiz kesinlikle “Keşke Kadın Olsam” kitabımızla paraleldir. Bu seti hazırlamamızdaki asıl amacımız, kitabı okuduktan sonra aklınıza takılacak bazı konulara daha birebir cevaplar verebilmek ve en önemlisi Esra’nın da bu konuyla ilgili görüşlerini, düşüncelerini sizlerle paylaşmak istememiz.

Kendi gücünüzü elinize alabilmeniz dileğiyle.

Kendi Gücünüzü Elinize Alın

Bir kadın olarak güçlerinizi farkında mısınız? Kendi gücünü ele almanın ne kadar kuvvetli bir enerji olduğunu biliyoruz. Sizin de kendi gücünüzü elinize almanızı istiyoruz. Bu serimizde özellikle kadın olmak, kadın olmanın Evren’deki yeri ve daha da önemli, kendi gücünüzü elinize almanın ne demek olduğunu anlatıyoruz. 

Enerjinizi Dengeleyin

Yaşamımızın her anında farklı enerjileri deneyimliyoruz. Gözlemlerimiz özellikle feminen ve maskülen enerjileri hissetmenin ve anlamın yaratımlarımıza katkısının çok büyük olduğunu gösteriyor. 

Çok yaratıcı, muhteşem fikirlere sahipseniz ama gerçekleştiremiyorsanız veya sürekli eylem çözümleri peşinden gidiyor, her şeyi yapıyor ama yine de kendinizi rahat hissetmiyorsanız, feminen ve maskülen enerjiler ilginizi çekecektir. 

İçsel Rehberliğinizi Takip Etmek

Hepimizin doğuştan sahip olduğu içsel rehberliğimizi yeniden keşfediyoruz. İçsel rehberliğimizi kullanmak ne demek? Günlük yaşantımızda EGO ve içsel rehberliği nasıl ayırt edeceğiz? Bir kadın olarak içsel rehberliğinizin gücünü farkında mısınız? 

İçsel rehberlik konusu sadece kişisel gelişimde değil, her anımızda bizim için çok önemli bir kavram. Bütün öğretilerimizde Evrensel zekayı hissetmeyi ve deneyimlemeyi anlatıyoruz. Serimizin bu bölümünde de içsel rehberliğinizi nasıl etkili kullanabileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz. 

Kendi Özelinizi Korumanın Önemi

Bazen kendi özelinizi korumanın ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Özellikle geçmişten gelen inançlarımız ve toplumsal olaylar bazen kendi özelimizi korumayı zorlaştırabiliyor. 

Kendi özelimizi korumanın önemini ve bu konuda dikkat edebileceğiniz ipuçlarını sizinle paylaşırken, Aykut ve Esra’nın kendi deneyimlerinden de kendi özelinizi korumak ile ilgili farklı bakış açıları gözlemleyebilirsiniz.

11 bölümlük bu video bülten setimizde;
– Kadın olmanın gücünü,
– Kadının neden erkekten daha üstün olduğunu,
– Günümüz koşullarında “kadınlar üstün değildir” diye neden konuşulduğunu,
kendi dilimiz döndüğünce anlatmaya çalıştık.

Keşke Kadın Olsam video bülten setimiz toplam 11 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.