Para, Bolluk ve Bereket Video SetiShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Para, Bolluk ve Bereket setimiz toplam 11 üründen oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. Hepimiz para istiyoruz, hepimiz daha iyi hayatlar istiyoruz. Esra, bütün bunların kişisel gelişimle alakalı olduğunu ilk kez 1999 yılında duydu ve o zamanlar bunu anlamamıştı. 

Diyelim ki Harvard mezunusunuz, diyelim ki yaptığınız işin en iyisi sizsiniz. Bu sizin hayatta kesinlikle başarılı ve bereketli olacağınızın garantisi mi? Hayır kesinlikle değil!

İşte bu 11 video bültenlik setimizde para, bolluk ve bereket yaratmak için öncelikle bizlerin neler yaptığını, kendi deneyimlediklerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Sonuçları muazzam! 

Bütün bunları size biz söyledik diye inanmanızı beklemiyoruz, hepsinin tek tek sebeplerini sizlere açıklıyoruz. Sizden hiçbir şey saklamadık! 

Eğer para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamda hayatınıza çekmek istiyorsanız, bu set tam size göre!

Frekansları ve Bolluk Bereketi Anlamak

Aykut ve Esra bu seride özellikle frekanslar konusunu açıklıyor ve frekansların bolluk bereketimiz üzerindeki etkisini örneklerle anlatıyor. Frekanslar yaşantımızı çok etkileyen bir kavram ve anlaşıldığında kökten değişimlere yol açabiliyor. Hem yaşantınızın diğer alanlarında frekansları anlamak hem de bolluk bereket alanında uygulamak istiyorsanız, bu seti kaçırmayın. 

Gerçek Zenginliği Hissedin ve Berekete Kendinizi Açın

Zenginlik kavramı hepimiz için farklı anlanlara geliyor. Peki ama gerçekten zengin olmak ne demek? Evrensel düzeyde zenginliği yaşamak, nasıl olurdu?

Aykut ve Esra, kendi yolculuklarına başladıkları dönemde zenginliği ve bolluk bereketi gerçekten anlamaya başladıklarında neler hissettiklerini, geçtikleri yolları anlatıyor. 

Bolluk Bereket Yolculuğundaki Egzersizler

Bu yolculuğa başladığınızda size yardımcı olacak, hem odağınızı güçlendirecek hem de yaratımlarınıza hız katacak egzersizleri bu seride sizlerle paylaşıyoruz. 

Hem de hiçbir şey saklamadan! Biz neler yaptıysak, siz de yapabilirsiniz.

Şu Anda Finansal Zorluklarınız Mı Var?

Aykut ve Esra da bu yolculuğa başladığında finansal zorluklar yaşıyordu. Hiç merak etmeyin. Bütün bunlar özellikle bir konuyu anladıklarında değişmeye başladı. O da: “Harcayanlar Kanunu”.

Harcayalar Kanunu’nu anlamanıza yardımcı olacak örnekler, teknikler ve yaklaşımları Aykut ve Esra kendi deneyimleriyle sizlerle paylaşıyor. 

Siz de Harcayanlar Kanunu’nu anladıktan sonra, finansal durumunuzu değiştirebilirsiniz.Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 1: Frekanslar nedir? Neden Önemlidir?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 2: Bolluk, bereket ile ilgili frekansları nasıl uygulayabilirsiniz? Enerjinizi nasıl yükseltebilir, odağınızı nasıl kontrol edebilirsiniz?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 3: Zenginlik nedir? Zenginlik sizin için ne ifade ediyor?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 4: Para nedir? Para’ya değer vermek nedir? Para ile hizalanmak ne demek?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 5: “miş” gibi yapmak nedir? Yeni hedeflerimize ulaşmak için ne yapmalıyız?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 6: Harcayanların kanunu nedir? Para harcadıkça zenginleşir miyiz? Gelen, gidiyorsa ne yapacağız?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 7: Borç nedir? Borçlarımı nasıl kapatabilirim?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 8: Vizyonlamanın önemi nedir? Küçük hedefler nasıl koyulur? Küçük hedef koymak neden önemlidir?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 9: İnanç sitemlerimizin bolluk, bereket ve para konularındaki önemi nedir? Bereket ve bolluğa ait olmak ne demek?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 10: En kötü senaryoyu “okeylemek” ne demek? En kötü senaryo nasıl okeylenir?

Para, Bolluk ve Bereket – Bölüm 11: Değerini bilmek ne demek? Değerini vermek ne demek?Para, Bolluk ve Bereket setimiz toplam 11 üründen oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Bolluk ve bereket seti Adanmışlık Paketi’ne dahildir. Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

İdeal İlişki Yaratımı

Daha keyifli, mutlu, coşkulu ve giderek artan bir enerjiyle ilişkilerinizi yaşamak istiyorsanız, burası tam size göre!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.