Değişimi Hak Ediyorum Video Bülten SetiShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Değişimi Hak Ediyorum – 48 Hafta video setimiz toplam 55 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Değişimi Hak Ediyorum videoları, Aykut & Esra ile Canlı Yayınlar ve Daha Fazlası Yaratım Kulübü'nde!

Ayratown Yaratım Kulübü’nde bolluk bereketten, Kundalini Yoga’ya kadar pek çok konuda yayınlanan videolarla, düzenli olarak kendi üzerinizde çalışabilir, Yaratım Kulübü üyelerine özel grupta enerjinizi arttırabilirsiniz.

Aykut & Esra’nın CANLI yayınlarıyla desteklenen bu özel programı kaçırmayın!Hiç Gerçekleştirilmemiş, Dopdolu Bir Proje

Bugüne kadar HİÇ GERÇEKLEŞTİRİLMEMİŞ bir proje hazırladık. Sadece kişisel gelişimi, hayallerinizi yaşamayı İZLEMEYECEK, DENEYİMLEYECEKSİNİZ.

Bu projede Aykut & Esra, bir sene boyunca gerçekleştirmek istediklerii hedefleri belirliyor ve yıl boyunca yaşadıklarını sizlere aktarıyor. Projenin başında belirledikleri hedefleri gerçekleştirirken siz de kendi hayatınızda uygulayabileceğiniz onlarca yöntem ve teknik göreceksiniz. 

Hayatın Tam İçinden, 16 Ay Boyunca Hazırlandı!

Aykut ve Esra kendilerini bu projede masaya yatırırken sadece stüdyo ortamından değil, günlük hayatlarının içinden sizlere 16 ay boyunca 55 adet videoluk bu seti hazırladılar. Bazen sabah erken saatlerde yaptıkları şükür egzersizlerine, bazen de arabayla yolculuk ederken fark ettiklerini sizlerle paylaşmalarına şahit olacaksınız. 

Aykut ver Esra - 48 Hafta

Esra'nın "İçimdeki Çocuk" Egzersizini Keşfedin

Esra’nın geliştirdiği “İçimdeki Çocuk” egzersizini bu setimizde anlatıyor. Egzersizin nasıl yapılacağını öğrenirken, aynı zamanda Esra’nın egzersizi nasıl yaptığını da izeyeceksiniz. “İçimdeki Çocuk” egzersizi bugüne kadar yüzlerce Ayra’lının değişimine yardımcı oldu, şimdi sıra sizde!

Egzersizleri Günlük Hayatınızda Deneyimleyin

Aykut ve Esra program boyunca onlarca farklı zamanda, farklı egzersizler uyguluyorlar. Sadece uygulamakla kalmayıp, egzersizin arka planıyla ilgili de size ipuçları veriyorlar. Hem egzersizlerin arka planını öğrenebilir, hem de nerede hangi egzersizi, nasıl uyguladıklarını izleyebilirsiniz. 

Özellikle “Kişisel Gelişimin İpuçları” setini izlediyseniz, bu projede bütün o tekniklerin uygulamalarını görebilirsiniz.

Toplam 50+ Video ile Değişimin Her Aşamasını Deneyimleyin

Bu projede 50’den fazla video ile hem Aykut ve Esra’nın değişiminin her aşamasını gözlemleyebilirsiniz, hem de ihtiyacınız olduğunda kendi yolculuğunuzda defalarca kullanabileceğiniz bir kaynak yaratabilirsiniz. 

Projenin başında belirlenen hedefleri gerçekleştirirken Aykut ve Esra sürekli kendi üzerlerinde geri bildirimlerde bulunuyor ve farklı bakış açıları geliştiriyorlar. Siz de onların yöntemlerini kullanarak kendi sürecinizde farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz.

Değişimi Hak Ediyorum – 48 Hafta video setimiz toplam 55 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Değişimi Hak Ediyorum seti Adanmışlık Paketi’ne dahildir. Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Torpilli Seanslar

Aykut & Esra’dan koçluk seansı almak artık çok kolay! Online Zoom odasında birebir koçluk seansları yapıyoruz!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İdeal İlişki Yaratımı

Daha keyifli, mutlu, coşkulu ve giderek artan bir enerjiyle ilişkilerinizi yaşamak istiyorsanız, burası tam size göre!

Kundalini Yoga

Türkiye’de Kundalini Yoga’nın öncülerinden Esra Banguoğlu’ndan, evinizin konforunda Kundalini keyfi!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.