loader image
Evrende, hepimizin istediği gibi var olabilmesi için yeterli yer var.

''DEĞİŞİMİ HAK EDİYORUM'' VİDEO SERİSİ

Bu Video Serisinde Neler Oluyor İzleyin

Videoyu oynat

Değişimi Hak Ediyorum serimiz toplam 55 videodan oluşmaktadır. 55 Haftalık bir programdır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

İzleyip Uygulayanlar Neler Deneyimledi

Değişimi Hak Ediyorum serimiz toplam 55 videodan oluşmaktadır. 55 Haftalık bir programdır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Hiç Gerçekleştirilmemiş, Dopdolu Bir Proje

Bugüne kadar HİÇ GERÇEKLEŞTİRİLMEMİŞ bir proje hazırladık. Sadece kişisel gelişimi, hayallerinizi yaşamayı İZLEMEYECEK, DENEYİMLEYECEKSİNİZ.

Bu projede Aykut & Esra, bir sene boyunca gerçekleştirmek istedikleri hedefleri belirliyor ve yıl boyunca yaşadıklarını sizlere aktarıyor. Projenin başında belirledikleri hedefleri gerçekleştirirken siz de kendi hayatınızda uygulayabileceğiniz onlarca yöntem ve teknik göreceksiniz. 

Hayatın Tam İçinden, 16 Ay Boyunca Hazırlandı!

Aykut ve Esra kendilerini bu projede masaya yatırırken sadece stüdyo ortamından değil, günlük hayatlarının içinden sizlere 16 ay boyunca 55 adet videoluk bu seti hazırladılar. Bazen sabah erken saatlerde yaptıkları şükür egzersizlerine, bazen de arabayla yolculuk ederken fark ettiklerini sizlerle paylaşmalarına şahit olacaksınız. 

Aykut ver Esra - 48 Hafta

Esra'nın "İçimdeki Çocuk" Egzersizini Keşfedin

Esra’nın geliştirdiği “İçimdeki Çocuk” egzersizini bu setimizde anlatıyor. Egzersizin nasıl yapılacağını öğrenirken, aynı zamanda Esra’nın egzersizi nasıl yaptığını da izeyeceksiniz. “İçimdeki Çocuk” egzersizi bugüne kadar binlerce Ayra’lının değişimine yardımcı oldu, şimdi sıra sizde!

Egzersizleri Günlük Hayatınızda Deneyimleyin

Aykut ve Esra program boyunca onlarca farklı zamanda, farklı egzersizler uyguluyorlar. Sadece uygulamakla kalmayıp, egzersizin arka planıyla ilgili de size ipuçları veriyorlar. Hem egzersizlerin arka planını öğrenebilir, hem de nerede hangi egzersizi, nasıl uyguladıklarını izleyebilirsiniz. 

Özellikle “Kişisel Gelişimin İpuçları” setini izlediyseniz, bu projede bütün o tekniklerin uygulamalarını görebilirsiniz.

Toplam 55 Video ile Değişimin Her Aşamasını Deneyimleyin

Bu projede 50’den fazla video ile hem Aykut ve Esra’nın değişiminin her aşamasını gözlemleyebilirsiniz, hem de ihtiyacınız olduğunda kendi yolculuğunuzda defalarca kullanabileceğiniz bir kaynak yaratabilirsiniz. 

Projenin başında belirlenen hedefleri gerçekleştirirken Aykut ve Esra sürekli kendi üzerlerinde geri bildirimlerde bulunuyor ve farklı bakış açıları geliştiriyorlar. Siz de onların yöntemlerini kullanarak kendi sürecinizde farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz.

Değişimi Hak Ediyorum serimiz toplam 55 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Kasım 17 – 23 Arası ”48 hafta Değişimi Hak Ediyorum” projemizi alan herkese Aykut ve Esra ile 2 saatlik Canlı Yayın Soru-Cevap seansı HEDİYE.

Soru-Cevap seansı 18 Aralık Pazar günü Türkiye saati ile saat 19.00-21.00 arası yapılacaktır. 

Yılbaşından önce, gelin yeni yılın niyetlerini birlikte vizyonlayalım ve 2023 sizin yılınız olsun!

– Yayın kaydı daha sonra 1 hafta süre ile açık kalacaktır. 
– Eğer isterseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz. 
– Sorularınız varsa lütfen bize destek@ayratown.com adresine email atın. 

Değişimi Hak ediyorum projesini satın alanlara, Aralığın ilk haftası Soru-Cevap seansı bilgilerini e-mail ile iletiyor olacağız.

 

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.