loader image
Bir şeyi aşmana ya da kurtulmana gerek yok. Sadece bakış açını değiştir.

''KİŞİSEL GELİŞİMİN PÜF NOKTALARI VE TUZAKLAR'' VİDEO SERİSİ

Kişisel Gelişimin Püf Noktaları ve Tuzaklar serimiz toplam 13 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Bu güne kadar gelen onbinlerce email, workshoplar, seanslar sırasında sorduğunuz soruları, takıldığınız konuları bir araya getirip sizlere ”keşke yıllar önce biz böyle bir video seti bulabilseydik” dediğimiz bir kılavuz oluşturduk.

A’dan Z’ye kişisel gelişimin bütün dikkat edilmesi gereken noktalarını anlattık. Hem dikkat etmeniz gereken püf noktaları hem de uzak durmanız gereken tuzakları örnekleri ile inceledik sizler için.

13 videoluk bu harika seride ayrıca Esra ile muhteşem 30 dakikalık bir meditasyon da sizleri bekliyor.

Aykut & Esra

Nereden Başlasam Acaba?

Aykut ve Esra’ya en çok gelen sorulardan bir tanesi ve bu projenin çıkış noktalarından bir tanesi de  “Nereden başlayacağımı bilmiyorum, kafam karışık. Acaba nereden başlasam?” sorusuydu. 

İster kişisel gelişim yolculuğunuza yeni başlıyor olun, ister bu konuda kendinizi daha fazla ilerletmek istiyor olun, isterseniz de daha etkili yaratımlar yapma yolculuğunda olun, bu setimizde bize yardımcı olan konuları, sizlerle paylaşıyoruz. 

Daha Fazlasını Merak mı Ediyorsunuz?

Aykut ve Esra, bu yolculuğa başladıklarında kafalarındaki soru işaretlerinden yola çıkarak pek çok yöntem deneyip, kendi üzerlerinde çalıştılar. Gerek workshop’larda olsun, gerek bireysel seanslarda olsun pek çok soruya ve soruna çözüm getirdiler. Bu seride, bütün bu deneyimlerinden yola çıkarak, sizden gelen sorulardan sonra uyguladıkları kendi çözümlerini paylaşıyorlar. 

Hepimiz Çeşitli Tuzaklara Düşüyoruz, Hiç Merak Etmeyin!

Kişisel gelişim yolculuğunda belki de en büyük tuzaklardan biri, kimsenin tuzaklara düşmediğine, hata yapmadığına inanmak olabilir. Aykut ve Esra, bu seride kendi düştüğü tuzaklardan, deneyimlerinden ve belkide aslında sizinle aynı yollardan geçtiklerini ve bu yolculukta nasıl ilerlediklerini anlatıyor.

Kişisel Gelişimin Püf Noktaları ve Tuzaklar serimiz toplam 13 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Ürünü önceden satın aldıysanız, buraya tıklayarak giriş yapınız. 

Bolluk ve bereket seti Adanmışlık Paketi’ne dahildir. Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.