Kişisel Gelişimin Püf Noktaları ve Tuzaklar
Video Bülten SetiShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Kişisel Gelişimin Püf Noktaları ve Tuzaklar video setimiz toplam 13 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.Bu güne kadar gelen onbinlerce email, workshoplar, seanslar sırasında sorduğunuz soruları, takıldığınız konuları bir araya getirip sizlere ”keşke yıllar önce biz böyle bir video seti bulabilseydik” dediğimiz bir kılavuz oluşturduk.

A’dan Z’ye kişisel gelişimin bütün dikkat edilmesi gereken noktalarını anlattık. Hem dikkat etmeniz gereken püf noktaları hem de uzak durmanız gereken tuzakları örnekleri ile inceledik sizler için.

13 videoluk bu harika seride ayrıca Esra ile muhteşem 30 dakikalık bir meditasyon da sizleri bekliyor.

Nereden Başlasam Acaba?

Aykut ve Esra’ya en çok gelen sorulardan bir tanesi ve bu projenin çıkış noktalarından bir tanesi de  “Nereden başlayacağımı bilmiyorum, kafam karışık. Acaba nereden başlasam?” sorusuydu. 

İster kişisel gelişim yolculuğunuza yeni başlıyor olun, ister bu konuda kendinizi daha fazla ilerletmek istiyor olun, isterseniz de daha etkili yaratımlar yapma yolculuğunda olun, bu setimizde bize yardımcı olan konuları, sizlerle paylaşıyoruz. 

Daha Fazlasını Merak mı Ediyorsunuz?

Aykut ve Esra, bu yolculuğa başladıklarında kafalarındaki soru işaretlerinden yola çıkarak pek çok yöntem deneyip, kendi üzerlerinde çalıştılar. Gerek workshop’larda olsun, gerek bireysel seanslarda olsun pek çok soruya ve soruna çözüm getirdiler. Bu seride, bütün bu deneyimlerinden yola çıkarak, sizden gelen sorulardan sonra uyguladıkları kendi çözümlerini paylaşıyorlar. 

Hepimiz Çeşitli Tuzaklara Düşüyoruz, Hiç Merak Etmeyin!

Kişisel gelişim yolculuğunda belki de en büyük tuzaklardan biri, kimsenin tuzaklara düşmediğine, hata yapmadığına inanmak olabilir. Aykut ve Esra, bu seride kendi düştüğü tuzaklardan, deneyimlerinden ve belkide aslında sizinle aynı yollardan geçtiklerini ve bu yolculukta nasıl ilerlediklerini anlatıyor.

Kişisel Gelişimin Püf Noktaları ve Tuzaklar video setimiz toplam 13 videodan oluşmaktadır. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Püf Noktalar ve Tuzaklar seti Adanmışlık Paketi’ne dahildir. Adanmışlık Paketi, Ayratown’da en çok beğenilen ürünleri bir araya getirdiğimiz, hediyeli ve avantajlı bir pakettir. İncelemek için tıklayın.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İdeal İlişki Yaratımı

Daha keyifli, mutlu, coşkulu ve giderek artan bir enerjiyle ilişkilerinizi yaşamak istiyorsanız, burası tam size göre!

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.