loader image
EGO sizin, size her şeyi hatırlatan en büyük DOSTUNUZ.

2018 Sınıfı

2019 Sınıfı

Sevgili Yaşam Koçu adayları:

3. Sertifika Programına hoşgeldiniz.

Yeni bir sınıf ile 2020 sertifika programımıza yakında başlıyoruz hem de bu sefer süremizi daha da uzattık. (yakında 2 seneye doğru çıkacağız;))))

Kendi programımızı şöyle güzel, böyle muhteşem diye biz anlatmayalım onun yerine deneyimlemiş olanlara siz kendiniz danışın.

Bu sayfanın en altında bir liste göreceksiniz. Bu listede olan isimler 1. Sertifika programımızı tamamlayan katılımcılarımızın listesi. Şu an devam eden 2. Sertifika programımız bitince onların da bilgilerini buraya ekleyeceğiz. İsterseniz onlarla da irtibata geçin ve neler deneyimlediklerini sorun.

Sizleri de bu muhteşem yolculukta yanımızda görmek dileğimizle.

Aykut & Esra

Sertifika Programı İşleyiş Bilgileri:
Başlangıç tarihi :
Kasım sonu veya Aralık başı İSTANBUL’da CANLI OLARAK bir otelde başlıyor eğitim. Hatta bu buluşmaya eski sertifika katılımcılarımızda gelecek sizlerle tanışmak için.
(Hangi gün olduğu daha sonra duyurulacak)
İlk buluşma dışında Sertifika Programının tamamı ONLINE webinar odamızda yapılmaktadır.

Erken Ödeme :1 Temmuz akşamına kadar. (1850 Dolar)
Normal Fiyat : 2 Temmuz – 20 Kasım 2019 arası (2250 dolar)
Kayıtlar 20 Kasım 2019 gecesi kapanıyor.
Ücret : Lütfen aşağıda bulunan tablomuza bakın. Taksit, havale seçenekleri için sertifikadestek@ayratown.com`a başvuru emaili göndermeniz yeterli olacaktır.

UYARI : İlk modül çok çabuk dolduğu için, modül 1 ödemelerinde iade YAPILMAMAKTADIR. Onun yerine eğer arzu ederseniz ödediğiniz miktar, 1 sene içinde olmak kaydıyla, workshoplarımız için veya dijital ürün alımı için kullanılabilir.

Taksit seçenekleri Temmuz sonu itibarı ile sona erdi. Havale bilgileri ve kayıt işlemleri için sertifikadestek@ayratown.com adresine email atmanız yeterli olacaktır.

Sertifika ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular – Lütfen her maddeyi dikkatli okuyun.

Programı Aykut ve Esra’mı öğretiyor yoksa arada asistanlar mı olacak
Programı en başından en sonuna kadar biz öğretiyoruz. Bir önceki sertifika programlarımızdan mezun olan koçlarımız size HAZIRLIK döneminde yardımcı olacaklar, bazı konuların işleyişi ile ilgili size ek bilgi vermek, destek olmak için sizlerle buluşacaklar ama onun dışında tamamen bizimle birliktesiniz. Destek koçlarımız her ne yardım yapacaklarsa bu, sertifika programı sürelerinin dışında sizlere EK olarak verilecek ücretsiz bir hizmet olacak.

Yaşam koçu olunca zengin olur muyum
Ne bu işe, ne de başka bir işe SADECE parayı götürmek için girmeyin. Sonunda parayı götürürsünüz merak etmeyin ama lütfen ODAĞINIZ bu olmasın. Evet bizler muazzam paralar kazanıyoruz ama bu işe girme sebebimiz – TEK SEBEBİMİZ – bu değildi.  Bir insanın hayatına dokunabilmek, alacağınız binlerce liradan çok daha büyük bir doyum inanın bana.

Her katılan sertifika alıyor mu
Hayır alamıyor. Biz işimizi son derece yüksek bir kalite standartında yapıyoruz ve sertifika alabilecek olanlardan da beklentimiz aynı. Diğer sertifika programlarında bizim karşı olduğumuz nokta zaten bu. Her katılan ve bitiren yaşam koçu oluveriyor. Biz buna inanmıyoruz. Eğer bir yıl içinde, siz değişebiliyorsanız değişimi öğretebilirsiniz demektir. Eğer koç olabilecek kadar değişemediyseniz, biz sizin adınızın altına imzamızı atıp ‘’Kendisini ben yetiştirdim harikadır’’ diyemeyiz ve websitemizde isminizi yayınlayamayız.

Programa başlayınca koçluk yapmaya başlayabiliyor muyum
HAYIR!
Program bitene kadar koçluk yapamıyorsunuz.
Ancak, bu program başlamadan önce kurulmuş bir şirketiniz varsa ve koçluk zaten yapıyorsanız, o zaman elbette aynen devam edebilirsiniz. Program başlamadan önce amatörce yapıyorsanız veya yapmıyorsanız, hayır o zaman program süresince koçluk yapamazsınız.

Herkes katılabiliyor mu
Evet ilk modüle HERKES katılabiliyor AMA devam eden modüllere sadece davetiye ile katılınabiliyor. Ancak davet edilenler ödeme yapıp bir sonraki modüle geçebiliyor. O yüzden evet herkes başlayabilir ama herkes bitirebilecek mi bilmiyoruz.

Taksit ile ödeme imkanımız var mı
Evet taksitle ödeyebilirsiniz ama kredi kartına bölüp taksit yapmıyoruz. Kredi kartına 6 çekim 9 çekim gibi olaylarla sizi borçlu duruma sokmak bizim yapacağımız bir şey değil. Her ay başında peşin ödeme yapabilirsiniz.Bu tarz taksit detayları için lütfen sertifika@ayratown.com adresine email gönderin.

Havale yapabiliyor muyum
Evet sertifika programını havale yolu ile ödeyebilirsiniz. Detaylar için lütfen sertifikadestek@ayratown.com adresine email gönderin.

Eğitim neden dolar bazlı
Şirketimiz Ayra Corp. Bir Amerikan şirketi ve istesek bile Türk Lirası kabul edemiyoruz.

Niye gittikçe artan modüler bir ödeme sistem yaptınız
Öğretilerimize o kadar çok güveniyoruz ki, sizlerin geliştikçe çok daha fazla bolluk-bereket yaratacağından eminiz. Eğer yaratamazsanız, o zaman ödemek zorunda da kalmıyorsunuz. Yani kaybedeceğiniz hiç bir şey yok. Yaratıyorsanız, zaten gelişiyorsunuz demektir ve göğsünüzü gere gere kendinizi tebrik edebilirsiniz. Bir önceki sertifika programımızda yarıdan çok katılımcımızın bütün sertifikayı bir defada ödeyecek durumu yoktu ve yol boyunca öğrendikleri ile yaratarak en sonuna kadar gelip bütün programı tamamladılar.

Modüler sistemi tam anlayamadım
Modüller sistemi, seviyeler gibi görebilirsiniz. Her modül bittiğinde bir sonraki seviyeye geçiyoruz. Gittikçe daha derine inilecek ve ilerlenecek. Bir modülü geçmeden diğerine devam edemiyorsunuz.

Bana danışan bulma konusunda Aykut ve Esra’nın yardımı olacak mı
Birilerini elinden tutup size getiremeyiz elbette;))) Ama bizi bu sertifika programında en çok heyecanlandıran şey, mezun olanların bütün iletişim bilgilerini websitenizin ana sayfasında ‘yetiştirdiğimiz Yaşam koçları’ bölümünün altında yayınlamak. Onbinler üzerinde üyesi olan ayratown.com sitemize her gelen ziyaretçi sizlerin görüp, video tanıtımlarınızı izleyip, sizden koçluk almaya karar verebilir. Ayrıca zaman zaman sizlerin yapacakları çalışmaları kendi sosyal medya kaynaklarımızda duyurumayı da çok seviyoruz.

Gurup çok kalabalık olursa herkese yetişebilecekler mi
Eğer gurup kalabalık olursa, iki hatta üç ayrı gruba böleceğiz. Bu durumda biz daha fazla çalışıyor olacağız ama en azından her gurubun katılımcıları ile tek tek ilgilenme fırsatımız olacak. Geçen sertifika programı sırasında 6 gruba ayırdık ve her grubu uygun bir sayıda tuttuk.

Bu sertifika programı workshoplar gibi mi olacak
İçerik ve eğitim seviyesi olarak son derece farklı. Teknik işleyiş olarak evet. İnternet üzerinden webinar odamıza gelip canlı yayınız izleyecek ve bizimle interaktif bir şekilde iletişimde olacaksınız. Sanki aynı odadaymışız gibi. Tek farkı sarılmak olmayışı;)

Peki ya her hafta yapılan seanslara katılmazsam
Bir yıl son derece uzun bir süre bunun farkındayız. Belli bir sayıda seans kaçırma hakkınız elbette olacak. Bizim anlayışımıza göre bu meslek, kendini adamayı gerçekten hak eden bir meslek. Biz nasıl her hafta orada olabilmek için kendimizi ona göre ayarlıyorsak, siz de lütfen aynı adanmışlığı gösterin. Yine de insanlık hali, çok acil bir şeyiniz olursa, seansların tekrar yayınları takip eden hafta içinde size temin edilcek merak etmeyin.

Haftada sadece bir defa mı buluşacağız
Haftada bir bizimle buluşuyorsunuz. Onun dışında güç gruplarınız ile buluşacaksınız (telefon, skype vs) ve her haftalık ödevleriniz olacak. Sertifika programında ödev, egzersiz ağırlığı, worksoplara göre 5-6 katı daha fazla olacak. Bu eğitime katılacaksanız, haftada en az 6-7 saat ayırmaya şimdiden hazır olun deriz. Geçen programda katılımcılar haftada 9-10 saate kadar vakit ayırdılar. Bu sürenin bir kısmı mecburi, bir kısmı ise size kalmış olacak.

Yaşam koçluğu yapmayı düşünmüyorum, yine de bu program bana göre mi
Elbette. Bütün eğitim sistemini, size koçluk öğretmenin dışında, sizin kendinizi geliştirmeniz üzerine kurduk. Tekrar ediyorum, ‘değişimi, ancak değiştikten sonra öğretebilirsiniz.’ O yüzden sadece kendinizi geliştirmek, muhteşem yaratımlarda bulunmak istiyorsanız da katılabilirsiniz. Daha önce bir çok katılımcımız, sadece kendi üstlerinde çalışmak için geldiler. Bütün modüller zaten hem kendi üzerinizde çalışmayı öğrenmek hem de başkaları ile çalışmayı öğrenmek üzerine tasarlandı.

Yaşam Koçluğunu Profesyonel olarak yapmak istiyorum. İş sistemi, profesyonel iş yapısı kısmında Aykut ve Esra bize yardım ediyor mu
Bizler harika bir şirket yapısı oluşturduk ve hala da geliştirmeye devam ediyoruz. Size adım adım şunu yapın, bunu yapın gibi şirket koçluğu yapmayabiliriz ama sizlerin yapmak istedikleri modeller üzerine uzun uzun konuşup, bilgilerimizi, görüşlerimizi elbette sizlerle paylaşabiliriz. Günün sonunda bu sizin yolculuğunuz, rotasını siz çizeceksiniz. Biz sevgili hocamız Darel’dan öğrendiklerimizi, onun öğrettiği formatın çok daha farklı haline getirdik yıllar içinde. Online workshoplar, video bültenler, radyo programları gibi. Siz de sizin gönül telinizi titreten yolları bulacaksınız merak etmeyin.

Eğitim saatleri dışında bir şekilde size ulaşabilecek miyim
Eğitim saatleri o kadar yoğun ki, zaten onların dışında bizimle irtibatta olmak bile istemeyeceksiniz;))))

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.