loader image
Karşınızda olan birini “anlamak” ile “kabul etmek” aynı şey değildir.

Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarında 21 yıllık profesyonel yöneticilik deneyimine sahip olan  Çiğdem Kurtuluş Eser’in, 2008 yılında NLP ile başlayan kişisel gelişim yolculuğu, 2010 yılında “Evrenden Torpilim Var” kitabını okuyup Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu  ile tanışması ve yaratım gücünü keşfetmesi ile yepyeni  bir yönde ilerlemiştir.

Aykut ve Esra’nın Türkiye’de yaptığı seviye1 ve seviye 2 workshoplarına katılmış ardından onların Amerika’ya yerleşmesi ile online olarak kendileri ile çalışmaya devam etmiştir. 2016 sonbaharında başlayan ve 16 ayın sonunda Hawai de yapılan mezuniyet töreni ile son bulan “Yaşam Koçluğu Sertifka Programı”nı başarı ile tamamlayarak “Yaşam Koçu” ünvanı almıştır.

35 yaş doğum gününde hayatının bir çok alanında (ilişkiler, kariyer, para vs) tıkandığını düşünerek ağlayan  genç bir kadın iken, 10 yıl içinde gücünü eline alarak istediği hayatı, ilişkileri, kariyeri ve bereketi yaratan Çiğdem, bu yolculuktaki deneyimi ile  aldığı eğitimleri birleştirerek birebir seanslar yapmaktadir.

Dünyanın değişik yerlerine seyahat etmeyi seven, düzenli spor ve yoga yapan Çiğdem, eşi, 3 çocuğu ve bir köpeği ile birlikte yaşamaktadir.

Aykut & Esra ile 21 Günlük Şükür Maratonu

21 GÜN ŞÜKÜR MARATONU https://vimeo.com/777645111 Aykut ve Esra ile Şükür Maratonu toplam 21 bölümdür. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Satın Al – 33$

Esra ile Kundalini Yoga Sertifika Programı

Esra ile Kundalini Yoga Eğitmenlik Sertifikası2024 Katılımcılarımızdan bazılarının size bir mesajı var Esra’nın Size Mesajı Kayıt Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular 2024, YENİ SENEDE, YEPYENİ SİZ!

Aykut & Esra ile Tekne Kampı

Aykut ve Esra ile Tekne Kampı – EYLÜL 2023 2022 Yaz sezonu katılımcıların size bir mesajı var https://vimeo.com/773707187https://vimeo.com/753412697 Yaaa yaza daha güzel veda edilir mi

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

21 GÜN BEREKET KAMPI Aykut & Esra, bu zamana kadar sizden gelen soruları düzenleyip, kendi deneyimleriyle sizlere yepyeni bir program hazırladı. Bu programda on seneyi

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.