Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Türkiye’nin önde gelen finans kuruluşlarında 21 yıllık profesyonel yöneticilik deneyimine sahip olan  Çiğdem Kurtuluş Eser’in, 2008 yılında NLP ile başlayan kişisel gelişim yolculuğu, 2010 yılında “Evrenden Torpilim Var” kitabını okuyup Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu  ile tanışması ve yaratım gücünü keşfetmesi ile yepyeni  bir yönde ilerlemiştir.

Aykut ve Esra’nın Türkiye’de yaptığı seviye1 ve seviye 2 workshoplarına katılmış ardından onların Amerika’ya yerleşmesi ile online olarak kendileri ile çalışmaya devam etmiştir. 2016 sonbaharında başlayan ve 16 ayın sonunda Hawai de yapılan mezuniyet töreni ile son bulan “Yaşam Koçluğu Sertifka Programı”nı başarı ile tamamlayarak “Yaşam Koçu” ünvanı almıştır.

35 yaş doğum gününde hayatının bir çok alanında (ilişkiler, kariyer, para vs) tıkandığını düşünerek ağlayan  genç bir kadın iken, 10 yıl içinde gücünü eline alarak istediği hayatı, ilişkileri, kariyeri ve bereketi yaratan Çiğdem, bu yolculuktaki deneyimi ile  aldığı eğitimleri birleştirerek birebir seanslar yapmaktadir.

Dünyanın değişik yerlerine seyahat etmeyi seven, düzenli spor ve yoga yapan Çiğdem, eşi, 3 çocuğu ve bir köpeği ile birlikte yaşamaktadir.

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

Share on facebook Facebook’ta Paylaş Share on twitter Twitter’da Paylaş Share on whatsapp Whatsapp’tan Gönder Share on email E-Posta ile Gönder Aykut & Esra, bu

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.