Yaşam Koçluğu Sertifika 2018 Mezunu

Hayatımın üçüncü on yıllık döneminde  enerji ve çekim yasasının bilimsel ve evrensel teorilerini araştırmam, öğrenmem,beni kendi içsel yolculuğuma taşıdı.Kimya öğretmeni olarak kuantum mekaniği ve evrenin oluşumu merakım ile İsviçre’nin Cern şehrinde atom altı parçacıkların davranışı eğitimi aldım.Devamında  Aykut ile Esra’nın hayatıma girmesi çekim yasasının tabi bir sonucu oldu.O günden beri onlarla beraber yolculuğuma devam ediyorum.Ayratown’da
bereket-bolluk seviye 1-2, zenginler ve yaratım gibi bir çok workshoplarına katıldım. Son olarak 2016 yılında açılan sertifika programından Aykut ve Esra ekolünün ilk Yaşam Koçu mezunlarından biri oldum.Aslında bu 15 aylık süreç bir eğitim değildi başlı başına deneyimdi.Yaşam koçluğu eğitimi almadım yaşam koçluğunu yaşadım.Aykut’un dediği gibi “siz içinden geçmediğiniz hiç bir durum için bir başkasına alan tutamaz yardmcı olamazsınız.”
Ego kodlarımı ve kazançlarımı tek tek buldum,acının içinde oturdum, en kötü senaryolarımı okeyledim,guruluk yapmayı bıraktım,içsel otoritemi sahiplendim,çocuksu temamı dönüştürdüm,duygusal stabilitemi sağladım, içimdeki küskün,üzgün,unuttuğum çocuklarıma koşulsuz sevgi verdim.
Nerelerde kendi ayağıma çelme taktığımı,egomun oyunlarını ve tuzaklarını,her duyguma izin verip onurlandırmayı,maskelerimin ne kadar da ağır olduğunu,daha az konuşup daha çok hissettmeyi,enerji kaçaklarımı, varlığımı hayatımın nasıl da benim için var olduğunu yaşadım deneyimledim.Özgüleştim ve  ben “ben” oldum.
Şimdi aynı noktalarda, belki zorlanan, belki de daha iyisini isteyen her kim varsa ona yardımcı olmak, rehber olmak yol açmak için varım.Elimde sihirli bir değnek var o da çekim yasası ve sizin zaten var olan gücünüz.

Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!

İşbu sayfada isimlerine yer verilen Yaşam Koçları, Ayra Corp. (Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut – ayratown.com) tarafından düzenlenmiş olan Sertifika Programını tamamlayarak sertifika almaya hak kazanmış olan yaşam koçlarıdır. Bu kişilerin Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut ile herhangi bir yasal bağ ve ilişkileri bulunmamaktadır. 

Bu kişilerin yapacağı her türlü çalışma, yer alacağı her türlü ticari iletişim ve faaliyetin sorumluluğu bizzat kendilerine ait olup Ayra Corp, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un bu kişilerin gerek koçluk gerekse koçluk işini ifa ederken yapacağı ticari faaliyetlerle (ücret tahsili, danışmanlık ücreti vb) ilgili herhangi bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ayra Corp olarak sertifika tesliminin ardından bu kişiler ile ilgili herhangi bir denetim, kontrol ve yaptırım yetkimizin bulunmadığını, her bir koçun ayrı bir tüzel kişilik olarak hukuki ve ticari hayatına devam ettiğini bu kapsamda bu koçlar ile kuracağınız her nevi ilişkide şirketimiz ve şahsımızın bu kimseler tarafından verilen hizmetlerle bir ilişkisi olmadığını önemle bilgilerinize sunarız.

Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: