loader image
Evrende, hepimizin istediği gibi var olabilmesi için yeterli yer var.

Yaşam Koçluğu Sertifika 2019 Mezunu

1996’da başlayan tam zamanlı kariyerim, benim için hep öncelik oldu. Hep “daha”sı için hedefler koymak ve o hedefleri gerçekleştirmek adına çok sayıda eğitime ve workshopa katıldım.

2010 ların başında Aykut Oğut’un “Evrenden Torpilim Var” kitabını okumak bu süreçte bir dönüm noktası oldu. İlk kez, başıma gelen her şeyin tamamen kendimden kaynaklandığını fark ettim.

Tabi ki tesadüf değildir ki, sevgili eşim Çiğdem Kurtuluş Eser de aynı zamanlarda benzer süreç ve farkındalıkları deneyimliyordu.

Birlikte ilerleyerek kişisel gelişimde farklı öğretileri denedik. Her ne kadar hepsi temelde aynı prensiplere dayansa da, Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut’un yaklaşımındaki sadelik, anlaşılırlık, bütünlük ve pratiklik bize daha kolay geldi.

2017’de, eşimin, bu öğretiyi içselleştirerek muhteşem bir hızla ilerlediğini görünce, ben de bir karar alarak bu öğreti doğrultusunda dönüşüm yolculuğumu başlattım. O gün aldığım kararın notunu hala saklıyorum.

O kararı aldığım günden bugüne, gelirimi katlayarak artırdım, kariyerimde CEO luğa kadar ilerledim, yurt dışında şirket sahibi oldum, expat hayatını deneyimledim. Bol bol seyahat ettim, yıllardır kurduğum hayalleri gerçekleştirmeye başladım.

Ve fark ettim ki, bu bir hedef gerçekleştirme planı değil, bir dönüşüm yolculuğu. Hedefim olan “kariyerimde ilerleme” gerçekleşirken, aynı zamanda, sağlığımda, ilişkilerimde ve hayatımın diğer alanlarında da harika dönüşümler deneyimledim.

En önemlisi, çok basit temel bilgiler ve bunları içselleştirmeyi kolaylaştıran tekniklerle, dönüşümün ne kadar kolay ve ulaşılabilir olduğunu fark ettim.

Deneyimlediğim bu dönüşüm yolculuğu, “küçük dokunuşlarla” hızlandı ve kolaylaştı. Ben de aynı küçük dokunuşlarla dönüşüm kararını almış insanlara yardım edebileceğime inandım.

Dönüşümü deneyimledim ve hala deneyimlemekteyim. Bu deneyimlerden gelen, sayısını bilmediğim örnekler ve Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut un koçluk yapma yaklaşımlarına dair 1400 saatlik koçluk sertifika programında edindiğim bilgilerle, başta kendi hayatım olmak üzere, kendini bu dönüşüme açıp benden destek isteyen herkesin hayatını “küçük dokunuşlar”la dönüştürmeye devam ediyorum.

Twitter: @cenkeser
Skype: cenkeser11

Aykut & Esra ile 21 Günlük Şükür Maratonu

21 GÜN ŞÜKÜR MARATONU https://vimeo.com/777645111 Aykut ve Esra ile Şükür Maratonu toplam 21 bölümdür. Satın aldığınızda istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Satın Al – 33$

Esra ile Kundalini Yoga Sertifika Programı

Esra ile Kundalini Yoga Eğitmenlik Sertifikası2024 Katılımcılarımızdan bazılarının size bir mesajı var Esra’nın Size Mesajı Kayıt Bilgileri Sıkça Sorulan Sorular 2024, YENİ SENEDE, YEPYENİ SİZ!

Aykut & Esra ile Tekne Kampı

Aykut ve Esra ile Tekne Kampı – EYLÜL 2023 2022 Yaz sezonu katılımcıların size bir mesajı var https://vimeo.com/773707187https://vimeo.com/753412697 Yaaa yaza daha güzel veda edilir mi

Aykut & Esra ile 21 Gün Bereket Kampı

21 GÜN BEREKET KAMPI Aykut & Esra, bu zamana kadar sizden gelen soruları düzenleyip, kendi deneyimleriyle sizlere yepyeni bir program hazırladı. Bu programda on seneyi

Ürünler sepetinize eklendi, satın alma işlemini tamamlamak için sepetinize gidebilirsiniz.