Posta Gazetesi Aykut Oğut’u AnlatıyorShare on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Torpilli hayat ve aynalı kitap

Uzun yıllar kişisel gelişim kitaplarına bakıp ‘Hep sevgi, çiçek, böcek anlatıyor bunlar’ diye dudak büktüğümü itiraf edeyim. Son yıllarda ise geyik’ olarak tanımlayamayacağım türden kişisel gelişim kitaplarıyla tanıştım. Ne var ki, bunlar da donuk, ruhsuz ve adeta formül kitabı gibi geldi bana.

Kimbilir belki de hepsi yabancı yazarlara ait kitaplar olduğu için böyle hissediyordum. Batı kültüründe yazılmış kitaplar fazla Batılı’ ve havada’ kalıyor. Doğu kültüründe yazılmış olanlarsa fazla mistik ve kopuk’ geliyordu bana. Bizim yaşantımızla, kültürel kodlarımızla uyuşmuyor, bir türlü Hah, tamam işte bu’ duygusunu veremiyorlardı.

Sonra Evrenden Torpilim Var’ adlı kitabı okudum. Ama kitap çıktıktan uzun zaman sonra. Hani ‘çok satan’, herkesin elinde gördüğümüz kitaplara bir süre uzak’ dururuz ya bazen, aynen öyle yaklaşmıştım 
Aykut Oğut’un bu ilk kitabına. Ta ki iki yakın arkadaşım bana ‘Bunu mutlaka okumalısın’ diyene kadar. Samimi ve günlük bir dille yazılmış, gerçek hayattan örnekler veren ve ‘kasmayan’ bu kitap hoşuma gitti. Sonra kitabın yazarının ve eşinin birlikte hazıriadıklan bültenlerinin, videolarının olduğu Ayra Şehri adlı web sitesini keşfettim. Böylelikle kitabın ana fikirleri kafamda iyice pekişti. Ve ikinci kitabı heyecanla beklemeye başladım.

Nihayet geçen hafta ikinci kitap, yani kapağı aynalı’ kitap çıktı. Yazar, her okurun kitaba kendi istediği ismi vermesi için kitabını isimlendirmemişti. Bir gecede ikinci kitabı da bitirdim. Ve kendi aydınlanma çağımı (!) başlattım. Bu iki kitabı roman okur gibi değil de, biraz pratik yaparak okursanız eğer, sizin de hayatınızda bir şeylerin hareket etmeye başladığını, şekil değiştirdiğini deneyimlemeniz işten bile değil. Keyifle okuyun ve hayatınızı güzelleştirmek için ‘ilk adımı atın’ derim…


Yayının kopyasını görmek için tıklayın.Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Ayratown Yaratım Kulübü

Aykut & Esra ile CANLI yayınlar, düzenli videolar, olumlamalar, Kundalini Yoga ve daha fazlası Yaratım Kulübü’nde!

Adanmışlık Paketi

Hayatının her alanında değişimi keyifle deneyimlemek isteyenler için, çok satılan setlerimizi bir araya getirdik. Kendini adayanlara, değişime inananlara Adanmışlık Paketi’ni hazırladık!

Değişimi Hak Ediyorum

Türkiye’de ilk defa, Aykut ve Esra değişim sürecini bir yıl boyunca sizlerle paylaştı, ortaya muhteşem program bir çıktı.

Para, Bolluk ve Bereket

Para kazanmak istiyorsanız, bolluk bereketi her anlamıyla hayatınıza çekmek istiyorsanız, bunu kaçırmayın!Share on facebook
Facebook'ta Paylaş
Share on twitter
Twitter'da Paylaş
Share on whatsapp
Whatsapp'tan Gönder
Share on email
E-Posta ile Gönder


Omg... this sale is crazy!

Days
Hours
Minutes
Seconds

hurry up and grab these deals: